مردمی بودن محوریت برنامه های دهه ولایت وامامت در اردبیل خواهد بود

به گزارش جعبه مهر، حجت‌الاسلام مهدی ستوده عصر دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی برنامه های مراسم عید غدیرخم در اردبیل افزود: امسال برای برگزاری این برنامه ها چهار محور در نظر گرفته شده است که مهمترین این محورها مردمی بودن برنامه ها و فعالیت های این دهه ارزشمند است.

مردمی بودن محوریت برنامه های دهه ولایت وامامت در اردبیل خواهد بود

وی با تاکید بر اینکه باید برنامه ریزی و اجرای برنامه های دینی و مذهبی برون سپاری شده و از سوی نهادهای مردمی به مرحله عمل درآید، یادآور شد: اعتقاد داریم که توانمندی و حسن انجام کار از سوی نهادهای مردمی بهتر از سازمان ها است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: در این راستا تلاش شده که تشکل ها و نهادهای مردمی و هئیات مذهبی و دینی و موسسات مرتبط وارد کار شده و در جهت اجرای برنامه های مختلف با مضامین و اهداف مشخص برنامه ریزی کنند.

وی با تاکید بر اینکه تبلیغات اسلامی و سایر متولیان در این راستا نقش راهبردی خواهند داشت، ادامه داد: بویژه بحث محتوا یکی از مهمترین بحث ها بوده و شرایط زمانی اقتضا می کند تعمیق و فهم دینی براساس محتوا و در جهت پاسخگویی به شبهات در خصوص ولایت و چگونگی شکل گیری آن براهین و استدلال صورت گیرد.

ستوده احترام به مقدسات فرق و نیز اجرای برنامه ها براساس توسعه نشاط اجتماعی برمبنای موازین دینی و مذهبی را از دیگر محورهای مورد تاکید در اجرای برنامه های دهه ولایت و امامت برشمرد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 23 مرداد 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 44

به "مردمی بودن محوریت برنامه های دهه ولایت وامامت در اردبیل خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردمی بودن محوریت برنامه های دهه ولایت وامامت در اردبیل خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید