مرغوب کار و درفشی فر به استقلال و پرسپولیس رسید

به گزارش جعبه مهر، مکاتبه ای هم با حوزه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همینطور فدراسیون فوتبال به منظور حل و فصل بدهی ها و مطالبات استقلال و پرسپولیس از سازمان لیگ فوتبال و همینطور معین تکلیف و استقلال ساختمان های مرکزی این دو شرکت بعنوان بخشی از دارایی های آنها انجام خواهد شد.

مرغوب کار و درفشی فر به استقلال و پرسپولیس رسید

در راستای انجام اقدامات لازم برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال دو استادیوم مرغوبکار و درفشی فر به صورت قطعی در اختیار این دو باشگاه قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش، جمشید تقی زاده معاون وزیر با اعلام ادامه مستمر و منظم جلسات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: دو جلسه با موضوع ریاست سازمان خصوصی سازی، مسئولان اقتصادی و ذی حسابان و کارشناسان بورس و مدیران وزارتخانه در محل سازمان خصوصی سازی برگزار گردید.

وی ادامه داد: موضوع مهم این دو باشگاه معین دقیق دارایی ها و شفافیت کامل در میزان بدهی و مطالبات آنها است. بر این اساس مقرر شد صورتجلسه واگذاری و انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی فر با امضای مدیران عامل دو باشگاه و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران تهیه و برای اجرا به دو شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس و استقلال ابلاغ شود.

تقی زاده گفت: مکاتبه ای هم با حوزه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همینطور فدراسیون فوتبال به منظور حل و فصل بدهی ها و مطالبات استقلال و پرسپولیس از سازمان لیگ فوتبال و همینطور معین تکلیف و استقلال ساختمان های مرکزی این دو شرکت بعنوان بخشی از دارایی های آنها انجام خواهد شد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4165

به "مرغوب کار و درفشی فر به استقلال و پرسپولیس رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرغوب کار و درفشی فر به استقلال و پرسپولیس رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید