نقشه عجیب دختر عاشق برای ازدواج

به گزارش جعبه مهر، دختر جوان برای اینکه بتواند با مرد مورد علاقه اش ازدواج کند، اموال مادر خودش را سرقت کرد.

نقشه عجیب دختر عاشق برای ازدواج

به گزارش شرق، بیست و سوم مهر پرونده ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری 114 غیاثی تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

زن شاکی در اظهارات خود گفت: دوازدهم مهر منزل خود را واقع در خیابان غیاثی ترک و پس از چند ساعت که به منزل مراجعه کردم، متوجه شدم دزد یا دزدان با ورود به آپارتمان من اقدام به سرقت طلا و وجه نقد به ارزش تقریبی 400 میلیون تومان نموده اند. کارآگاهان برای انجام تحقیقات محلی و میدانی به محل سرقت رفتند و فهمیدند دزدی بدون هیچ گونه تخریب و احتمالا با کلید و بدون به هم ریختگی اجرا شده است. با توجه به شواهد موجود به نظر می رسید دزد به محیط و محل نگهداری اموال مال باخته آشنایی داشته است.

کارآگاهان برای کشف حقیقت به آنالیز محدوده محل سرقت پرداختند و پیروز شدند حضور دو دزد را که یکی از آن ها دختر شاکی به نام سحر بود، در محل جرم اثبات نمایند. تحقیقات کارآگاهان ادامه پیدا کرد تا اینکه هویت فرد دوم نیز که حیدر نام دارد، شناسایی شد و با هماهنگی قضائی دستگیری او در دستور کار نهاده شد. همچنین در تحقیق از همسایگان معین شد حیدر با خانواده اش اختلاف دارد و چند روزی است که مراجعه ای به منزل نداشته است.

کارآگاهان با ادامه دادن به تحقیقات و یافتن چند سرنخ پیروز شدند حیدر را دستگیر نمایند. این مرد جوان در همان زمان بازداشت به جرمش اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: سرقت را به پیشنهاد سحر انجام دادیم و اموال در اختیار خود او است. این سحر بود که به من گفت مادرش اموال زیادی در خانه دارد و بهتر است از آنجا دزدی کنیم. البته ما انگیزه اقتصادی نداشتیم و هدفمان از انجام این جرم موضوع دیگری بود.

مأموران وقتی توضیحات حیدر را شنیدند، سراغ سحر رفتند و او را نیز دستگیر کردند.

دختر جوان که دیگر چاره ای جز اعتراف نداشت، گفت: به دلیل اینکه قصد ازدواج با حیدر را داشتم و خانواده مخالف این امر بودند، اقدام به سرقت اموال شامل تعدادی نیم سکه و تعدادی ربع سکه بهار آزادی و مبالغی وجه نقد کردم و حاضر هستم همه آن ها را پس بدهم.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران عظیم، با تأیید این خبر گفت: با تحویل اموال مسروقه به شاکی و کشف موضوع، پرونده به دادسرای ناحیه 15 تهران ارسال و با توجه به رضایت شاکی و عدم قصد جرم از سوی مرتکبان با دستور مقام قضائی سحر و حیدر آزاد شدند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8299

به "نقشه عجیب دختر عاشق برای ازدواج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه عجیب دختر عاشق برای ازدواج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید