نکات مهم یادگیری زبان قبل از سفر ، یادگیری زبان برای سفر

به گزارش جعبه مهر، هر گردشگری در خصوص این که تا چه حد می بایست زبان کشوری که از آن بازدید می نماید را بداند، نظر متفاوتی دارد. بعضی اصرار دارند که لازم نیست خیلی آماده باشید و زبان انگلیسی در همه کشورها صحبت می گردد؛ اما بعضی دیگر اعتقاد دارند که یاد نگرفتن زبان کشوری که به آن سفر می کنید، عملی گستاخانه است. حقیقت این است که عوامل متعددی وجود دارند که روی این که شما احتیاج دارید یک زبان تازه را قبل از سفر کردن به یک کشور تازه یاد بگیرید یا خیر تاثیر می گذارند. به طور کل، چه هفته ها وقت داشته باشید، چه روزها یا حتی چند ساعت قبل از این که به نقطه ای از جهان سفر کنید، راه های آسانی برای یادگیری زبان قبل از سفر به کشوری که به آن سفر می کنید وجود دارد. این مطلب خبرنگاران را بخوانید و راه های آسان یادگیری زبان برای سفر را یاد بگیرید. با ما همراه باشید :

نکات مهم یادگیری زبان قبل از سفر ، یادگیری زبان برای سفر

به یک گروه دورهمی بپیوندید

بسته به جایی که در آن زندگی می کنید، ممکن است گزینه های مختلفی برای یادگیری زبان قبل از سفر در سایت Meetup.com پیدا کنید. دورهمی های اسپانیایی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی و چنینی تقریبا در همه جا یافت می شوند؛ این یک روش عالی برای تمرین کردن مهارت های زبانی است و بعلاوه شنیدن یک زبان خارجی. حتی ممکن است با یکی از اعضاء که تدریس خصوصی هم می نماید ارتباط دوستی برقرار کنید و او بتواند قبل از سفر به شما یاری کند. بیشتر جلسات دورهمی منظم هستند؛ بنابراین اگر هر هفته در آنها شرکت کنید، شانس این که آن زبان خارجی را سریع تر یاد بگیرید بیشتر است.

از اپلیکیشن هایی مانند Duolingo بهره ببرید

وقتی با اپلیکیشنی مانند Duolingo کار می کنید، با کلمات و عبارت های کوچک آغاز می کنید؛ سپس به سراغ جمله های کوتاه می روید و در نهایت، تبادل نظر های معمول را تمرین می کنید. استفاده از این اپلیکیشن بسیار مفرح است و در زمان استفاده از آن، اصلا احساس نمی کنید در حال اجرا دادن کار سختی هستید. می توانید این اپلیکیشن را در روز های قبل از سفرتان دانلود کنید؛ اما بهتر است از چند هفته قبل تمرین های خود را آغاز کنید. این اپلیکیشن دارای تعداد بسیار زیادی زبان است؛ از زبان های معمول تا زبان های ناشناخته؛ زبان هایی مانند ولزی، مجارستانی و سواحیلی.

از شبکه دوستان خود یاری بگیرید

در شبکه دوستان خود جستجو کنید و از آنهایی که آن زبان خاص را بلد هستند یا اهل همان کشور هستند درخواست کنید که به شما یاری نمایند. اگر از یک اپلیکیشن برای یادگیری زبان برای سفر استفاده می کنید، این برترین فرصت است که به همراه دوستانتان، چیز هایی که یاد گرفته اید را تمرین کنید. حتی اگر به طور پیشرفته، آن زبان را یاد نگیرید، دوست شما می تواند به شما در مواردی مانند تلفظ و بعضی اصطلاحات و عبارت های مهم زبان مورد نظرتان یاری کند.

یک کتاب راهنما خریداری کنید

اگر در جهت یادگیری زبان کشور مورد نظر، هیچ قدمی برنداشته اید و آشنایی با زبان آن کشور را به لحظات آخر قبل از سفر موکول نموده اید، وقتی در فرودگاه هستید یا در راه رسیدن به فرودگاه، یک کتاب راهنمای جیبی که شامل عبارات کلیدی و مهم آن زبان است خریداری کنید. انواع کتاب های راهنما مربوط به زبان های مختلف برای انتخاب وجود دارند. شما می توانید همه آنها را آنالیز کنید و آن را که به نظرتان آسان تر و جالب تر است انتخاب نمایید. به غیر از عبارات کلیدی مانند سلام و خداحافظ، کلمات و عباراتی که برای خود شما مهم هستند و فکر می کنید به آنها نیاز پیدا خواهید کرد نیز یاد بگیرید؛ برای مثال کلمه گیاهخوار یا نقاط مهم اطراف هتلی که در آن اقامت می کنید.

از گوگل بهره ببرید

درست است که گوگل ترنسلیت Google Translate خیلی دقیق نیست و اشتباهات بسیار زیادی دارد؛ اما یک روش خوب برای چک کردن معنی لغات در لحظه استفاده است. دقیقا مانند کاری که با کتاب راهنما انجام می دهید، عبارات مورد نظرتان را درون گوگل Google وارد کنید و منتظر باشید تا آنها را برای شما ترجمه کند. پاسخ های این وبسایت را روی گوشی تان ضبط کنید تا وقتی که به اینترنت دسترسی ندارید، بتوانید به سرعت به آنها مراجعه و از آنها بهره ببرید.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11280

به "نکات مهم یادگیری زبان قبل از سفر ، یادگیری زبان برای سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات مهم یادگیری زبان قبل از سفر ، یادگیری زبان برای سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید