هاشم زائی:کمرنگ شدن اعتماد مردم بزرگترین چالش پیش روی انقلاب است

به گزارش جعبه مهر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که کمرنگ شدن اعتماد عمومی بزرگترین چالش پیش روی انقلاب پس از چهل سالگی است، اعلام کرد: بزرگترین چالش انقلاب پس از چهل سالگی کمرنگ شدن اعتماد عمومی است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه بازگردانیم با چالش های دیگری روبه رو خواهیم شد.

هاشم زائی:کمرنگ شدن اعتماد مردم بزرگترین چالش پیش روی انقلاب است

عبدالرضا هاشم زایی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پس از گذشت 40 سال بیان نمود: ماندگاری انقلاب اسلامی پس از 40 سال خود یک دستاورد بزرگ است. نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود همه مسائل و چالش هایی که در داخل و خارج وجود داشته است، تاکنون پایدار باقی مانده و این خود یک دستاورد است.

وی در ادامه اظهار کرد: ما برای این که بتوانیم از این دستاورد صیانت کنیم باید اعتماد عمومی را نسبت به مسئولان بالا ببریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: کمرنگ شدن اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین چالش پیش روی انقلاب چهل ساله است. به علت مسائل مالی و معیشتی و مسائل مربوط به آزادی های مردمی و صادق نبودن با مردم در بعضی از مسائل سیاسی امروز اعتماد عمومی تا حدودی کمرنگ شده است و اگر ما نتوانیم اعتماد عمومی را به جامعه برگردانیم این چالش ما را با چالش های دیگری روبه رو خواهد نمود.

هاشم زایی در ادامه با اشاره به بزرگترین اشتباه در تاریخ چهل ساله انقلاب، بیان نمود: متأسفانه ما رأفت اسلامی را فراموش نموده ایم. در زمان فتح مکه توسط پیغمبر (ص) منزل ابوسفیان را محل امنی قرار داد در حالی که او بزرگترین دشمن اسلام و پیغمبر (ص) بود. متأسفانه ما در این سال ها رفعت اسلامی را فراموش نموده ایم و با این توهمی که همه جهان با ما دشمن هستند با مسائل روبه رو شده ایم و لذا نتوانستیم صندلی انقلاب را آن طور که باید و شاید در منطقه و جهان نشان دهیم.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1088

به "هاشم زائی:کمرنگ شدن اعتماد مردم بزرگترین چالش پیش روی انقلاب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشم زائی:کمرنگ شدن اعتماد مردم بزرگترین چالش پیش روی انقلاب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید