هاشیموتو اطلاع داد؛ احتمال برگزاری بازی های المپیک بدون حضور تماشاگران

به گزارش جعبه مهر، رئیس جدید کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 اطلاع داد این بازی ها احتمالاً بدون تماشاگر برگزار خواهند شد.

هاشیموتو اطلاع داد؛ احتمال برگزاری بازی های المپیک بدون حضور تماشاگران

به گزارش خبرنگاران، دولت ژاپن که اخیراً به عنوان بخشی از کوشش ها برای جلوگیری از شیوع موج جدید ویروس کرونا در این کشور، تصمیم گرفت از حضور تماشاگران خارجی از حضور در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 جلوگیری کند و این بازی ها را تنها با حضور تعداد محدودی تماشاگر بومی برگزار کند، حالا خبر می رسد که احتمالاً این بازی ها بدون تماشاگر برگزار گردد.

سیکو هاشیموتو، رئیس جدید کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 که روز چهارشنبه گفته بود برگزاری این بازی ها با ظرفیت کامل استادیوم ها و سالن های ورزشی خیلی سخت خواهد بود، امروز (آدینه) در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه (AFP) گفت: ممکن است به هنگام شروع بازی ها شرایط طوری باشد که نتوانیم به طرفداران اجازه حضور در استادیوم ها و سالن های ورزشی را بدهیم.

وی اضافه کرد: تنها راهی که می توانیم برگزاری بازی ها را موفقیت آمیز بخوانیم این است که از زندگی و سلامتی ورزشکاران و مردم ژاپن کاملاً محافظت کنیم. اگر خود رویداد تغییری داشته باشد، فکر می کنم این در خصوص تماشاگران خواهد بود. این حوزه ای است که در آن می توانیم اضطراب افرادی که نگران سیستم پزشکی هستند را کاهش دهیم.

طبق قوانین و پروتکل های پزشکی که برای بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 وضع شده، ورزشکاران، مسئولان، مربیان کاروان اعزامی به این بازی ها و اهالی رسانه، پس از ورودشان به دهکده بازی های در توکیو، هر روز به مدت سه روز باید تست کرونا بدهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 10000

به "هاشیموتو اطلاع داد؛ احتمال برگزاری بازی های المپیک بدون حضور تماشاگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشیموتو اطلاع داد؛ احتمال برگزاری بازی های المپیک بدون حضور تماشاگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید