طرفداران کلمبیا کی روش را نمی خواهند

طرفداران تیم ملی فوتبال کلمبیا علاقه ای به معرفی کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور ندارند.

طرفداران کلمبیا کی روش را نمی خواهند

به گزارش خبرنگاران، در روزهای اخیر زمزمه هایی مبنی بر توافق فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی روش برای انتصاب وی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور منتشر شده و حتی گفته شده که این سرمربی پرتغالی تا جام جهانی 2022 قطر راهنمایی تری کالر را برعهده خواهد داشت، هرچند هنوز خبر رسمی در این خصوص منتشر نشده است. پس از جام جهانی 2018 روسیه خوسه پکرمان از سمت سرمربیگری تیم ملی کلمبیا استعفا کرد و فدراسیون فوتبال این کشور همچنان به دنبال استخدام سرمربی جدید است.

خورخه انریکه ولس، یکی از اعضای کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا و رئیس سازمان لیگ های فوتبال نیز در گفت وگو با سایت نشریه اسپانیایی مارکا این موضوع را که سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران گزینه ارجح فدراسیون فوتبال کلمبیا محسوب می گردد پنهان نکرد. گفته می گردد کی روش 65 ساله پس از خاتمه مسابقات جام ملت ها و با خاتمه قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران، از اوایل ماه فوریه کارش را با تیم ملی کلمبیا شروع خواهد نمود.

سایت کلمبیایی ال کلمبیانو نیز با انتشار سوابق کاری کارلوس کی روش از به قهرمانی رساندن تیم جوانان پرتغال در مسابقات جام جهانی جوانان و معرفی نسل طلایی فوتبال این کشور تا کار با ستاره های بزرگی همچون زیدان، کاسیاس، بکام، فیگو، رونالدو و روبرتو کارلوس در رئال مادرید از کاربران خود یک نظرسنجی انجام داد و از آنها پرسید آیا دوست دارید که کی روش سرمربی تیم ملی کلمبیا گردد؟، که 56 درصد از 1098 نفر شرکت کننده در این ر أی گیری مخالفت خود را با حضور سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان روی نیمکت کلمبیا اعلام نموده اند و 35 درصد نیز موافق حضور وی روی نیمکت تری کالر هستند. 9 درصد نیز پاسخی خنثی داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 6 خرداد 1398 شناسه مطلب: 961

به "طرفداران کلمبیا کی روش را نمی خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران کلمبیا کی روش را نمی خواهند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید