هیچ سربازی در منطقه پدافند هوایی شمال شرق مشکوک به کرونا نیست، منطقه ضدعفونی شد

به گزارش جعبه مهر، فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور گفت: تمام قسمت های منطقه پدافند هوایی شمال شرق و یگان های تحت پوشش به منظور پیشگیری از ویروس کرونا ضدعفونی شد.

هیچ سربازی در منطقه پدافند هوایی شمال شرق مشکوک به کرونا نیست، منطقه ضدعفونی شد

به گزارش از ، امیر سرتیپ دوم ستاد سیدمحمد احمدیان پور فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور با اشاره به اجرای اقدامات پیشگیرانه پیرامون بیماری کرونا در این منطقه، گفت: تمام قسمت های منطقه پدافند هوایی شمال شرق و یگان های تحت پوشش به منظور پیشگیری از ویروس کرونا ضدعفونی شد.

او با اشاره به تشکیل تیم بحران و اجرای اقدامات پیشگیرانه از ویروس کرونا در منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، پایگاه مقدم شهید حبیبی، نیروی دریایی مستقر در مشهد و فروشگاه اتکای مرکزی، ادامه داد : همزمان با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و سیر صعودی مبتلایان این ویروس، اقدامات پیشگیرانه برنامه ریزی و به اجرا گذاشته شد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور گفت: در مرحله اول تمام قسمت های منطقه پدافند هوایی در بخش ستاد، کوی سازمانی و یگان های تحت پوشش ضدعفونی شد، همچنین آسایشگاه سربازان از جمله گردان آموزشی، خدمات پاسداری و گروه مشهد به صورت روزانه ضدعفونی می گردد.

احمدیان پور افزود: کلاس های آموزشی ویژه کارکنان و سربازان وظیفه در منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور و یگان های تحت پوشش از جمله پایگاه مقدم شهید حبیبی، نیروی دریایی مستقر در مشهد و فروشگاه اتکای مرکزی مشهد برگزار می گردد.

او توضیح داد: اقدامات پیشگیرانه این منطقه می توان به راه اندازی مکانی ویژه قرنطینه سربازان مشکوک به کرونا، استقرار تیم تشخیص و معاینه ویروس کرونا در بهداری منطقه، محلول پاشی و ضدعفونی مناطق حساس، تعطیلی آیین اعتکاف و نماز های جماعت، دایرکردن 24 ساعته آزمایشگاه جهت آزمایش بیماران مشکوک به کرونا، الزام کارکنان و سربازان وظیفه به رعایت بهداشت فردی و عمومی و کاهش ساعت خدمت اجرا شده است.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور گفت: همچنین جمع آوری دستگاه ثبت ورود و خروج لمس انگشتی، کنترل تمام کارکنان در ورودی منطقه با دستگاه تب سنج لیزری و اعزام افراد دارای تب به مجتمع درمانی تا زمان کسب تکلیف و دریافت گواهی سلامت از درمانگاه توسط متخصص عفونی و دریافت گواهی سلامت از طرف مجتمع درمانی برای مأموران منطقه تا زمان فروکش کردن بیماری از دیگر اقدامات منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.

احمدیان پور افزود: اقدامات پیشگیرانه، تمام پرسنل کادر و وظیفه جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا توسط بهداری منطقه مورد پایش قرار گرفته است.

او ادامه داد: خانواده های سربازان خیال شان از بابت عدم شیوع این ویروس در سطح منطقه پدافند هوایی شمال شرق کشور و یگان های تحت پوشش راحت باشد چراکه علی رغم سیر صعودی این ویروس در سطح کشور و نیز خراسان رضوی تا به امروز هیچ مورد مشکوکی بین سربازان دیده نشده است و تمام اقدامات تا نزولی شدن سیر ابتلا به این ویروس در منطقه ادامه خواهد داشت.

/ز.ق

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 5092

به "هیچ سربازی در منطقه پدافند هوایی شمال شرق مشکوک به کرونا نیست، منطقه ضدعفونی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ سربازی در منطقه پدافند هوایی شمال شرق مشکوک به کرونا نیست، منطقه ضدعفونی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید