شرایط مبهم لژیونر پرسپولیسی؛ ترابی در چهارراهی!

به گزارش جعبه مهر، از زمانی که بحث جدایی ترابی از العربی مطرح شد، صحبت از بازگشت این بازیکن به فوتبال ایران و پرسپولیس به عنوان تیم سابقش بر سر زبان ها افتاد.

شرایط مبهم لژیونر پرسپولیسی؛ ترابی در چهارراهی!

هر چند گفته می شود خود ترابی هم دوست دارد به پرسپولیس برشود منتهی مسائل مالی، بازگشت او را تحت تاثیر قرار داده است.

اگر چه گفته می شود باشگاه های خواهان ترابی می توانند با پرداخت مبلغ 150 هزار دلار به باشگاه العربی قطر، رضایتنامه این بازیکن را بگیرند، اما انگار بدهی 600 هزار دلاری العربی به بازیکن ایرانی اش باعث شده تا این باشگاه به راحتی با مشتریان ترابی کنار نیاید.

البته ترابی می تواند از خیر این 600 هزار دلار بگذرد و رضایتنامه اش را بگیرد و به پرسپولیس بازشود، اما بعید است این بازیکن چنین کاری انجا دهد چرا که به شدت ضرر مالی می کند.

ظاهرا العربی در مذاکره با مشتریان ایرانی ترابی حاضر شده با 400 هزار دلار رضایتنامه این بازیکن را صادر کند که با توجه به ماجرای پرسپولیس و بودیمیر و اینکه پرسپولیس تا تاریخ 12 بهمن باید 534 هزار یورو به بودیمیر بدهد، این باشگاه برای جذب بازیکن سابقش اول باید مطالبات مهاجم کروات را پرداخت کند و بعد به فکر بازگرداندن ترابی باشد که عملا کار بازگشت ترابی به پرسپولیس را سخت تر می کند.

به جز پرسپولیس، سپاهان و تراکتور هم مشتری ترابی هستند و گفته می شود یکی از تیم های خواهان او حاضر است با این بازیکن قراردادی یک سال و نیمه ساله امضا کند و به صورت دلاری به او پول بدهد تا این بازیکن بابت ترک لیگ قطر و بازگشت به فوتبال ایران به مشکل نخورد. پیشنهادی وسوسه انگیز که هنوز ترابی به آن واکنشی نداشته باشد. این وسط مطرح شدن نام یک تیم جدید به عنوان مشتری ترابی شاید معادلات را تغییر دهد.

ماجرا از این قرار است که باشگاه ترابزون اسپور ترکیه که سید مجید حسینی را در اختیار دارد، به دنبال جذب ترابی است که العربی این بار روی ترابی 700 هزار دلار قیمت گذاشته است و در صورتی که این رقم توسط باشگاه ترکیه ای تامین شود شاید ترابی سر از ترابزون اسپور دربیاورد.

حالا باید دید العربی رضایتنامه ترابی را برای ترابزون صادر خواهد کرد یا اینکه ترابی سر از یک تیم ایرانی درخواهد آورد.

فوتبالی ها

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8968

به "شرایط مبهم لژیونر پرسپولیسی؛ ترابی در چهارراهی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مبهم لژیونر پرسپولیسی؛ ترابی در چهارراهی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید