پرسش هایی از سرمربی استقلال، چرا تیم شفر هیچ کامبکی ندارد؟

به گزارش جعبه مهر، رضا رجبی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به شکست آسیایی این تیم مقابل الهلال گفت: باید بپذیریم تیم مان برای این بازی طرح و برنامه مشخصی نداشت و انتقاداتی بر کار تیم به ویژه شخص سرمربی وارد است.

پرسش هایی از سرمربی استقلال، چرا تیم شفر هیچ کامبکی ندارد؟

وی اضافه کرد: شما بازی های گذشته استقلال را نگاه کنید و ببینید که در کدام بازی با مربیگری شفر تیم گل خورده و توانسته به بازی بازگردد. واکاوی کنید ببینید چرا هرگز با شفر کامبک صورت نگرفته است؟ چرا در بزنگاه ها هرگز شفر نتوانسته تصمیمات درستی بگیرد که تیم را از بحران خارج کند؟

کاپیتان پیشین آبی پوشان گفت: مگر نه اینکه استقلال مقابل الهلال حتماً باید پیروز می شد؟ پس چرا ارکان تیم را بازیکنان تدافعی تشکیل داده بودند و از بازیکنان فاز تهاجمی کمترین خبر و اثر بود؟

رجبی با اشاره به حضور منشأ در زمین گفت: منشأ بازیکنی است که در تیم پیکان خوش درخشید و دلیلش این بود که پیکان ذاتاً مقابل حریفانش عقب می نشست و این بازیکن در فضای پشت مدافعان پا به توپ می شد. خرید او هم برای پرسپولیس اشتباه بود و هم برای استقلال. چون وی در تیم هایی که ناچارند تهاجمی بازی نمایند کمترین کارایی را دارد. آمار گلزنی او در استقلال و پرسپولیس هم این را نشان می دهد.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: انتقاد دیگری که به این تیم وارد است، متوجه نیمکت تیم است. متأسفانه روی نیمکت افرادی حضور ندارند که در مواقع حساس بتوانند مشاوره های فنی درستی با ادله محکم به شفر بدهند.

مدافع پیشین آبی پوشان در خصوص بازی این تیم با پدیده بیان داشت: تیم گل محمدی فوتبالی بسیار خوب و مدرن و متکی بر گردش توپ ارائه می دهد که زمین خوب مشهد هم باعث می گردد تا این فوتبال بهتر ارائه گردد. شفر باید پرس سنگین در همه نقاط زمین را در دستور کار تیمش قرار دهد تا از این بازی نتیجه بگیرد.

رجبی تاکید نمود: استقلال اگر می خواهد امیدهایش برای قهرمانی از بین نرود، محکوم به پیروزی در این بازی است.

وی با اشاره به بعضی اتفاقاتی که در آموزشگاه استقلال روی داده بیان داشت: من چند سال مدیر آموزشگاه این باشگاه بودم و بازیکنان زیادی به فوتبال ایران از آن موقع معرفی گردید که به عنوان نمونه به نفراتی مثل شایان مصلح، محمد انصاری، محسن کریمی، امید نورافکن، توحید غلامی، رضا آذری و… اشاره می کنم. این را گفتم که بگویم تجربه و کارنامه قابل قبولی در آموزشگاه داریم.

وی ادامه داد: به عنوان پیشکسوت استقلال و فردی که دستی بر آتش دارد نمی توانم قبول کنم یک غریبه که به غلط فرصتی به او در تیم های پایه باشگاه ما دادند، حالا بر علیه باشگاهی که من و امثال من عمرمان را پای آن گذاشتیم و خاکش را خوردیم موضع بگیرد و برای آن ایجاد مشکل کند.

مدیر سابق آموزشگاه باشگاه استقلال گفت: متأسفانه در دوره گذشته اتفاقات ناخوشایندی در آموزشگاه این باشگاه روی داد که یکی از آنها جعل مهر باشگاه بود. این اتفاقات با حمایت مدیران سابق صورت گرفت. الان هم می دانم در خصوص موضع گیری های مغرضانه آقایانی که اشتباهی وارد باشگاه شده بودند، حتماً خود فتحی و مؤمنی پاسخ مناسب خواهند داد، اما من هم خواستم به نوبه خودم به عنوان یک پیشکسوت پاسخ این آقا را داده باشم.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1595

به "پرسش هایی از سرمربی استقلال، چرا تیم شفر هیچ کامبکی ندارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسش هایی از سرمربی استقلال، چرا تیم شفر هیچ کامبکی ندارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید