چینی ها راه اصفهان را یاد گرفتند ، سال جاری 5 برابر بیشتر آمدند

به گزارش جعبه مهر، مدیرکل میراث فرهنگی از افزایش 5 برابری ورود گردشگران چینی به اصفهان از ابتدای سال جاری تا خاتمه آبان ماه اطلاع داد.

چینی ها راه اصفهان را یاد گرفتند ، سال جاری 5 برابر بیشتر آمدند

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

جعبه مهر - فریدون الله کمک با اشاره به رویکرد جدید استان اصفهان در زمینه جلب گردشگر خارجی و شناسایی بازارهای هدف جدید گردشگری همچون کشور چین گفت: ورود گردشگران چینی به استان اصفهان در طی دو سال اخیر از رشد مناسبی برخوردار بوده است.

او در ادامه اعلام کرد: سیاست جدید ما در حوزه گردشگری یعنی شناسایی کشورهای جدید هدف گردشگری از یک سو و کوشش در راستای افزایش ماندگاری گردشگران در اصفهان از سال گذشته شروع شد و در این راستا ارائه بسته های تبلیغاتی و شرکت فعال در نمایشگاه های گردشگری در کشورهایی همچون چین در اولویت نهاده شد، به همین دلیل افزایش ورود گردشگران چینی به استان اصفهان نتایج چنین اقداماتی است.

الله کمک همچنین به نتایج سیاست های جدید برای جذب گردشگران خارجی به اصفهان به وسیله شناسایی کشورهای هدف گردشگری جدید پرداخت و توضیح داد: با اجرای سیاست های جدید ورود گسترده گردشگران چینی به اصفهان از سال گذشته شروع شد به گون هایی که در طی سال گذشته 1700 گردشگر چینی با سفر به اصفهان از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهر تاریخی بازدید کردند و این در حالی است که ابتدای امسال تا خاتمه آبان ماه، با رشد 5 برابری شاهد ورود بیش از 10 هزار گردشگر چینی به اصفهان بوده ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان تأکید کرد: حذف ویزا برای ورود گردشگران چینی به ایران از دیگر عوامل رشد ورود گردشگران چینی به ایران و اصفهان به ویژه در سال 1398 بوده است.

الله کمک در خاتمه توضیح داد: چین یکی از کشورهای هدف گردشگری جدید ایران و اصفهان به شمار می رود و این در حالی است که مطابق با آمار موجود سالانه 120 میلیون گردشگر چینی به نقاط مختلف دنیا سفر می نمایند، با توجه به قرابت های فرهنگی میان دو کشور ایران و چین، به دنبال اختصاص سهم بیشتری از بازار گردشگری این کشور به اصفهان هستیم.

منبع: چمدان
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3667

به "چینی ها راه اصفهان را یاد گرفتند ، سال جاری 5 برابر بیشتر آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چینی ها راه اصفهان را یاد گرفتند ، سال جاری 5 برابر بیشتر آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید