کارشناسان فوتبال ایتالیا به ایران می آیند

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران: نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در رُم با رئیس فدراسیون فوتبال این کشور دیدار و گفت وگو کرد.

کارشناسان فوتبال ایتالیا به ایران می آیند

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش جعبه مهر و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال، در این دیدار کارلو ته وکیو رئیس فدراسیون، ماریو گالاووتی نایب رئیس و فیلاچیونی مدیر بین الملل و توسعه فدراسیون فوتبال ایتالیا، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ و محمد رضا کسرایی رئیس روابط بین الملل سازمان لیگ حضور داشتند.

رئیس سازمان لیگ ایران درباره این دیدار بیان کرد: هدف از این دیدار گسترش همکاری های دو کشور برای توسعه و پیشرفت در بخش های مختلف فوتبال بود.

تاج ادامه داد: استفاده از الگوهای جدید بازاریابی ایتالیا برای در آمدزایی بهتر در باشگاه های ایران، آنالیز سیستم صدور مجوز حرفه ای باشگاه های ایران مطابق با استاندار های فیفا و یوفا و نه آن چیزی که در سطح کنفدراسیون فوتبال آسیا مرسوم است و حضور مدیران عامل باشگاه ها ایران برای حضور در کشور ایتالیا برای دیدارهای رودررو با مدیران باشگاه های این کشور و برگزاری کارگاه های آموزشی در کشور ایتالیا برای ارتقای سطح دانش فنی و حرفه ای آنان از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

نایب رئیس فدراسیون گفت: قرار است در ابتدای فصل آینده لیگ برتر کارشناسان بازاریابی و صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال ایتالیا به ایران سفر نمایند تا برای مدیران بازاریابی و مدیران عامل باشگاه های کشور با در رابطه با اصول بازاریابی و مسائل مرتبط به آن کارگاه های آموزشی برگزار نمایند.

تاج توضیح داد: قرار است با همکاری فدراسیون فوتبال ایتالیا کارشناسان مجرب بازاریابی ایتالیا به مدت 6 ماه در ایران حضور پیدا نمایند تا راه های جدید کسب در آمدزایی و تغییر تفکر باشگاه های ما در این رابطه ایجاد تا در آینده شاهد تغییر و تحول خوبی در باشگاه ها باشیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3539

به "کارشناسان فوتبال ایتالیا به ایران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسان فوتبال ایتالیا به ایران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید