کلانتر، سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد

به گزارش جعبه مهر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، مجتبی کلانتر را به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر منصوب کرد.

کلانتر، سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی مجتبی کلانتر را به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر مجتبی کلانتر

عضو محترم هیات علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر منصوب می شوید. تا با یاری خداوند متعال و استفاده از ظرفیت های موجود و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام لازم را انجام دهید.

ارتقای برنامه های جاری حوزه¬های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی همراه با توسعه عدالت محور و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای محترم هیات علمی و کارکنان حوزه سلامت و دانشجویان عزیز و مردم شریف مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید پیروز و موید باشید.

پیش از این فرهاد ابول نژادیان، ریاست این دانشکده را بر عهده داشت.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4186

به "کلانتر، سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتر، سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید