گریزمان استاد بازار گرمی

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، آنتوئن گریزمن یک بار دیگر هم این کار را انجام داد. زمانی که وقتی تصمیم گیری رسید همه جهان را بازی داد. فصل گذشته کاری کرد تا تیم های فوتبال اتلتیکومادرید و بارسلونا برای تصمیم گیری او منتظر بمانند و در نهایت هم در مادرید ماند.

گریزمان استاد بازار گرمی

حالا شاید تا 5 روز پیش نمی دانست آینده اش در کدام تیم خواهد بود، اما حالا می داند. او ابتدا به طرز عجیبی در حالی که هنوز بازی های فصل در جریان بود گفت فصل آینده در اتلتیکو نخواهد بود و در شرایطی که مطبوعات بیش از همه او را به بارسا نسبت می دادند، احتمال پیوستنش به این تیم بیش از پیش شد. به اندازه ای که حتی سران بارسا هم به جذب او امیدوارتر شدند.

منابع نزدیک به او گفتند قرار است بارسا رقم فسخ قراردادش که 120 میلیون یورو است را بپردازد و او را به خدمت گیرد. به نظر می رسید که او هم با این روند کاملاً موافق است.

اما شایعاتی مطرح شدند که خیلی زود رنگ و بوی واقعیت گرفتند. روزنامه ها و مطبوعات فرانسوی نوشتند ناصر الخلیفی به دنبال جذب او است و حالا هم این خبر منتشر شده که این بازیکن با پاری سن ژرمن به توافق رسیده است.

او تیم متعلق به کشور خودش را به چند دلیل انتخاب نموده است. هم اینکه می تواند در کشورش باشد، هم در تیمی است که مالکش ثروتمند است و مطمئناً پیشنهاد دستمزد خوبی به او داده است، هم اگر بتواند با پاری سن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان گردد کاری به مراتب بزرگ تر از این نموده که در تیمی که مسی را دارد به عنوان و جام برسد. باید دید نسبت دادن او به پاریس تا چه حد درست است و چه زمانی قرار است خبر رسمی در این باره منتشر گردد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1931

به "گریزمان استاد بازار گرمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گریزمان استاد بازار گرمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید