گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، اورسجی: تیم ملی کبدی قطعاً مدال طلا می گیرد، داشتند سر ایران را می بریدند!

به گزارش جعبه مهر، رئیس فدراسیون کبدی ایران با اطمینان از قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات کبدی بازی های آسیایی 2018 یاد کرد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، اورسجی: تیم ملی کبدی قطعاً مدال طلا می گیرد، داشتند سر ایران را می بریدند!

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی جعبه مهر از اندونزی، عباس خواجه اورسجی، رئیس فدراسیون کبدی پس از صعود تیم ملی کبدی ایران به فینال بازی های آسیایی 2018 گفت: بازی خیلی خوبی مقابل هند برگزار گردید و بچه ها مزد زحمت شان را گرفتند. از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش که از ما حمایت کردند، تشکر می کنم. این برای اولین بار است که هندوستان را در کبدی شکست می دهیم. این برد را به تمام مردم ایران و خانواده ورزش و کبدی تبریک می گویم.

وی اضافه نمود: مطمئنم فردا مدال طلا را می گیریم. صددرصد با این انگیزه کره جنوبی را شکست می دهیم. بانوان هم باانگیزه هستند و امیدوارم آنها هم هندوستان را در فینال شکست بدهند.

رئیس فدراسیون کبدی درباره اعتراضش به هیئت داوری در دقایق ابتدایی بازی تأکید کرد: از ابتدای بازی داشتند سر ایران را می بریدند. خودم عضو هیئت ژوری هستم و نمی توانستم خیلی دخالت کنم، ولی دیدم دارد در حق ما اجحاف می گردد. برای همین تذکر دادم و عدالت باعث شد به حق مان برسیم. داوری از ابتدا خوب نبود، ولی وقتی در هیئت ژوری نشستم، نگذاشتم اعمال نفوذ نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3723

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، اورسجی: تیم ملی کبدی قطعاً مدال طلا می گیرد، داشتند سر ایران را می بریدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، اورسجی: تیم ملی کبدی قطعاً مدال طلا می گیرد، داشتند سر ایران را می بریدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید