گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سورپرایز اندونزیایی ها در افتتاحیه بازی ها، وقتی همه شوکه شدند!

به گزارش جعبه مهر، مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی 2018 درحالی روز گذشته در جاکارتا برگزار گردید که بر خلاف پیش بینی ها سورپرایز بزرگی در این مراسم رخ داد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سورپرایز اندونزیایی ها در افتتاحیه بازی ها، وقتی همه شوکه شدند!

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی جعبه مهر از اندونزی، مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی 2018 درحالی روز گذشته در استادیوم گلورا گومگ کارنو در شهر جاکارتا، پایتخت اندونزی برگزار گردید که بر خلاف پیش بینی ها سورپرایز بزرگی در این مراسم رخ داد.

پیش از این همه گمان می کردند که با توجه به میزبانی گذشته اندونزی در مسابقات ورزشی و با درنظر دریافت بی نظمی هایی که در این چند روزه در جاکارتا روی داده بود، همه شاهد یک افتتاحیه ضعیف خواهیم بود. ولی وقتی که افتتاحیه مسابقات شروع شد، همه از عملکرد اندونزیایی غافلگیر شدند.

از کلیپ رئیس جمهور این کشور که با موتور وارد استادیوم شد و به صندلی مسئولان رفت تا برگزاری مراسم، آن قدر عالی بود که به گفته بسیاری از کارشناسان، یکی از فوق العاده ترین مراسم افتتاحیه چند دوره اخیر بازی های آسیایی و حتی المپیک بود.

نظم فوق العاده ای که در اجرای مراسم وجود داشت و حمایت همه جانبه تماشاگرانی که از ساعت ها قبل به استادیوم آمده بودند، همه حاکی از این بود که این کشور عزم خود را جزم نموده تا یکی از بهترین مراسم افتتاحیه مسابقات را برگزار کند.

مراسم افتتاحیه این بازی ها به قدری در حد عالی برگزار گردیده بود که همه بی نظمی های چند روز اخیر برای برگزاری مسابقات را فراموش کردند.

مراسم آتش بازی فوق العاده، اجرای هماهنگ و همزمان و برنامه ریزی مناسب موجب شد که به میزبانی اندونزی امیدوار باشیم. مسابقات به صورت رسمی از امروز شروع می گردد و با برگزاری افتتاحیه فوق العاده، امیدواریم که بازی ها به نحو احسن برگزار گردد.

ورزشکاران کشورمان نیز از امروز به مصاف حریفان خود می روند و امیدواریم که در روز نخست بازی ها کاروان ایران بتواند عملکرد درخشانی داشته باشد و با مدال های رنگارنگ دل مردم را شاد کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3420

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سورپرایز اندونزیایی ها در افتتاحیه بازی ها، وقتی همه شوکه شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، سورپرایز اندونزیایی ها در افتتاحیه بازی ها، وقتی همه شوکه شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید