گوشت قرمز گران شد

به گزارش جعبه مهر، رییس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: از ابتدای هفته گوشت گاوی 4 تا 5 هزارتومان و گوشت گوسفندی نیز در روزهای گذشته حدود 2هزارتومان افزایش قیمت داشته است.

گوشت قرمز گران شد

علی اصغر ملکی در گفت وگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا قیمت گوشت قرمز در روزهای اخیر افزایش یافته است، گفت: گوشت گاوی از ابتدای هفته و گوشت گوسفندی نیز از روز گذشته با افزایش قیمت همراه شده است که این افزایش قیمت در گوشت گوساله چهار تا پنج هزارتومان و در گوشت گوسفندی نیز حدود دو هزارتومان بوده است.

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی اضافه نمود: در شش ماهه دوم سال هستیم و نهاده های دامی و علوفه گران شده است و دامداران مجبور به افزایش قیمت دام هایشان هستند.

وی توضیح داد: تقاضا برای خرید گوشت افزایش نیافته است و قیمت گوشت در آینده به عرضه و تقاضا بستگی دارد.

به گزارش خبرنگاران براساس مشاهدات میدانی از خرده فروشی های سطح شهر تهران در روز دوشنبه (21 مهرماه) قیمت هر کیلو شقه گوسفندی تا 107 هزارتومان و قیمت هر کیلو گوشت گوساله نیز با قیمت 110 هزارتومان در خرده فروشی های سطح شهر تهران عرضه می گردد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7752

به "گوشت قرمز گران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشت قرمز گران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید