پرسپولیس بسه دیگه، گل بزن!

به گزارش جعبه مهر، این شاید یک پیش بینی ناشیانه باشد اما پرسپولیس ممکن است قهرمان آسیا گردد ولی با این سبک بازی بعید است بتواند در لیگ طولانی و فرساینده سال جاری قهرمان گردد.

پرسپولیس بسه دیگه، گل بزن!

خبرنگاران؛ احسان محمدی- به جز پرسپولیس فقط تیم های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک تا سرانجام هفته سوم در جریان بازی گل نزده اند! تنها گل پرسپولیس را هفته پیش سیامک نعمتی از روی نقطه پنالتی مقابل نفت آبادان به ثمر رساند. شاید همین یک خط برای توصیف حال و روز پرسپولیس کافی باشد.

شاگردان یحیی گل محمدی در مسجد سلیمان کار دو هفته قبل شان را انجام دادند؛ مالکیت کامل توپ و زمین، پاس های تکراری و بی اثر در میانه زمین، ناتوانی در خلق موقعیت، گل نخوردن و البته و گل نزدن. آن ها یک بار پیروز به شکستن خط دفاعی حریف شدند. پاس زیبای مهدی عبدی، بشار رسن را در موقعیت گل قرار داد. پنالتی. سیامک نعمتی توپ را به تیرک دروازه کوبید تا بازی بدون گل به سرانجام برسد.

این شاید یک پیش بینی ناشیانه باشد اما پرسپولیس ممکن است قهرمان آسیا گردد ولی با این سبک بازی بعید است بتواند در لیگ طولانی و فرساینده سال جاری قهرمان گردد. فینال تک بازی است، بازیکنان و کادر فنی برای فتح این جام انگیزه و اشتیاق بی حد و حصری دارند، در تک بازی هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد برای همین به نظر می رسد تمرکز باشگاه چنان روی فینال آسیا است که لیگ را با شکم سیری دنبال می نمایند، وگرنه سه بازی و تنها یک گل زده آن هم از روی نقطه پنالتی برازنده هیچ تیمی نیست، چه رسد به قهرمان چهار دوره لیگ برتر!

این البته بدترین آغاز پرسپولیس نیست اما کیفیت بعضی از بازیکنان پرسپولیس طرفداران این تیم را می ترساند. سعید آقایی هافبک پرسپولیس در دقیقه 93 سه بار در گوشه محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و سه بار به بدترین و ناشیانه ترین شکل ممکن توپ ها را هدر داد، در حالیکه بازیکنان این تیم با حسرت در انتظار رسیدن توپ بودند. احمد نوراللهی هم نمایشی دور از چیزی داشت که از او انتظار می رود. پرسپولیس بعد از رفتن مهدی ترابی فاقد بازیکنی است که بتواند سد دفاعی تیم هایی مثل نفت مسجدسلیمان را بشکند و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد گل زدن کار خیلی دشواری است.

بعضی به تیم های مقابل پرسپولس خرده می گیرند که چرا اتوبوسی دفاع می نمایند؟ واقعاً انتظار دارید تیمی مثل نفت مسجدسلیمان که مشهورترین ستاره اش محمد بلبلی بود که 5 بار برای استقلال بازی نموده مقابل پرسپولیس با انبوهی از ستاره ها تهاجمی بازی کند؟! کدام دیوانه ای دست به این خودزنی می زند؟ با این همه شاگردان مجتبی حسینی نه تنها ضدفوتبال و چرک بازی نکردند بلکه پیروز به خلق موقعیت گل شدند!

در دیگر ملاقاتهای هفته سوم صنعت نفت آبادان مقابل شهرخودرو با گل دقیقه 94 طالب ریکانی از روی نقطه پنالتی پیروز شد گل معراج پورتقی را بی اثر کند. ذوب آهن در ادامه بازی های پرحاشیه ای که تحت تاثیر داوری ها قرار داد مقابل مهمانش پیکان متوقف شد. ابراهیم صالحی برای پیکان گل زد و میلاد جهانی به گل دقیقه 35 رحمان رضایی را مسرور کرد اما همه چیز این مسابقه تحت تاثیر پنالتی دقیقه 81 نهاده شد. سید رضا مهدوی یک پنالتی علیه ذوب آهن گفت اما بعد از مشورت با داور چهارم نظرش را برگرداند تا این بار ذوبی ها از داوری سود ببرند.

برف ملاقات تراکتور و سپاهان را قبل از آغاز تعطیل کرد تا هفته سوم با صدرنشینی گل گهر، بازگشت آرامش به استقلال و نگرانی های پرسپولیس به سرانجام برسد.

دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8383

به "پرسپولیس بسه دیگه، گل بزن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس بسه دیگه، گل بزن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید