4 مدال کمانداران نونهال، نوجوان و جوان ایران در جام جهانی تایلند

به گزارش جعبه مهر، در خاتمه رقابت های جام جهانی داخل سالن تیروکمان که در بانکوک تایلند کمانداران نوجوان ایران در رشته ریکرو دختران و پسران پیروز به کسب یک طلا، دو نقره و یک برنز شدند.

4 مدال کمانداران نونهال، نوجوان و جوان ایران در جام جهانی تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش جعبه مهر، در سرانجام رقابت های جام جهانی داخل سالن تیروکمان که در رشته های ریکرو و کامپوند دختران و پسران در رده های سنی نونهالان، جوانان و نوجوانان در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، کمانداران ریکرو نوجوان کشورمان پیروز به کسب یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز دیگر شدند.

نتایج به دست آمده در سرانجام این رقابتها به توضیح زیر است:

در ریکرو نوجوانان دختران و پسران و در مرحله یک شانزدهم؛ سوگند رحمانی پیروز شد با نتیجه 6 بر صفر کمانداری از مغولستان را شکست دهد، آرزو عسگری 6 بر صفر در برابر محدثه عصاری به رجحان دست پیدا کند، متین سبزی 6 بر صفر برابر اسدزاده به پیروزی دست یافت، جمال زاده با نتیجه 6 بر 3 حاجی کاظم را مغلوب خود کرد، مرتضی محمدی راد 7 بر یک ماهان جلاوند را شکست داد، پریسا روحانیان 6 بر 2 کماندار مغولستان را شکست داد، آرمین رئیسی 6 بر صفر برابر کماندار مالزی به رجحان دست یافت و یزدانی 6 بر 2 استرالیا را شکست داد.

هم چنین در مرحله یک هشتم؛ متین سبزی با نتیجه 7 بر یک کماندار تایلند را شکست داد، آرمین رئیسی 6 بر 4 محمدی راد را مغلوب خود کرد، پریسا روحانیان 7 بر 3 هنگ کنگ را شکست داد، سوگند رحمانی 6 بر 4 برابر کماندار هنگ کنگ به رجحان دست پیدا کرد، آرزو عسگری 5 بر 5 در برابر نازنین زهرا جمال زاده به نتیجه مساوی دست پیدا کرد که در تیر طلایی عسکری پیروز به شکست جمال زاده شد.

در مرحله یک چهارم این رقابتها؛ سوگند رحمانی 6 بر صفر هنگ کنگ را شکست داد و پریسا روحانیان 6 بر 2 برابر آرزو عسگری به رجحان دست یافت. متین سبزی در همین مرحله با نتیجه 6 بر صفر آرمین رئیسی را شکست داد.

هم چنین سوگند رحمانی با نتیجه 7 بر یک توانست پریسا روحانیان را در مرحله فینال شکست دهد و به مدال طلا دست پیدا کند. متین سبزی نیز با نتیجه 5 بر 5 برابر کمانداری از تایلند مساوی کرد و کماندار تایلندی در تیر طلایی پیروز به شکست سبزی شد و به مدال طلا دست پیدا کرد و نماینده ایران نقره ای شد. آرزو عسگری دیگر کماندار کشورمان با رجحان برابر کماندار هنگ کنگ و با نتیجه 6 بر صفر در مرحله رده بندی توانست به مدال برنز دست پیدا کند. آرمین رئیسی نیز با نتیجه 6 بر 4 در دیدار رده بندی مقابل کماندار سریلانگا باخت و چهارم شد.

به این ترتیب در سرانجام مرحله دوم رقابت های جام جهانی داخل سالن تیروکمان در بانکوک تایلند، کمانداران نونهال، نوجوان و جوان باکسب 3مدال طلا، 4نقره و 3 برنز به کار خود سرانجام دادنند.

تیم ملی تیروکمان در اولین مرحله این رقابتها که در مراکش برگزار گردید، پیروز به کسب یک طلا و دونقره شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2730

به "4 مدال کمانداران نونهال، نوجوان و جوان ایران در جام جهانی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 مدال کمانداران نونهال، نوجوان و جوان ایران در جام جهانی تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید