شروع به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز با حضور مونسان

به گزارش جعبه مهر، دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس، دقایقی پیش با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محل نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شیراز شروع به کار کرد.

شروع به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز با حضور مونسان

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، دهمین نمایشگاه بین المللی پارس با حضور شرکت ها و موسسه های فعال در حوزه گردشگری و نمایندگانی از 6 کشور، سمن ها و شخصیت های حقیقی و حقوقی، بعدازظهر امروز چهارشنبه 21 آذر در شیراز شروع به کار کرد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعضای کمیسیون فرهنگی و فراکسیون گردشگری مجلس، سفرا و کارداران سفارتخانه های بعضی کشورها، سرپرست استانداری فارس و شهردار شیراز، برگزار گردید.

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس با موضوع توریسم سلامت، گردشگری مذهبی و با حضور شرکت ها و نمایندگانی از شش کشور، 9 استان و منطقه آزاد تجاری چابهار در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه که مسئولیت اجرایی آن را سازمان همیاری شهرداری های فارس عهده دار است، زنجیره گردشگری سلامت، دفاتر خدمات مسافرتی، ایرلاین ها و هتلداران به همراه ده ها مرکز بیمارستانی و درمانی شرکت دارند.

جشنواره تاریخی، فرهنگی محور ساسانی با رویکرد معرفی آثار تاریخی و میراثی به ثبت رسیده در محورهای سروستان، فیروزآباد و کازرون با هدف معرفی ظرفیت ها و زیرساخت های گردشگری نیز طی روزهای آینده در حاشبه این نمایشگاه برگزار می گردد.

در این نمایشگاه که آژانس های مسافرتی از کشورهای ترکیه، عمان، امارات، اندونزی، هند و سنگاپور حضور دارند، نشست های علمی و تخصصی در چهار محور هتلداری، دیجیتال، اقتصاد گردشگری سلامت، استراتژی بازاریابی و مهندسی ارزش در گردشگری از دیگر رویدادهایی است که در حاشیه این نمایشگاه پیش بینی و تعریف شده است.

استان های خراسان رضوی، اصفهان، همدان، مرکزی، تهران، آذربایجان غربی و شرقی، سمنان و منطقه آزاد چابهار در این نمایشگاه در فضای پیش بینی شده 17 هزار مترمربعی غرفه خود را دائر نموده اند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2666

به "شروع به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز با حضور مونسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز با حضور مونسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید