اتاق فکر باشگاه ملوان تشکیل می گردد

به گزارش جعبه مهر، مالک باشگاه ملوان با بیان اینکه ملوان باید از حالت سنتی خارج گردد، توضیح داد: به زودی اتاق فکری متشکل از پیشکسوتان خوشنام فوتبال و مقبول جامعه راه اندازی خواهد شد که تمام تصمیمیات با خرد جمعی باشد.

اتاق فکر باشگاه ملوان تشکیل می گردد

به گزارش خبرنگاران، پژمان نوری در جمع خبرنگاران، با اشاره به خداحافظی خود از دنیای فوتبال، اظهار کرد: قصد داشتم در حوزه فوتبال فعالیتی نکنم و کنار خانواده ام باشم، اما وقتی در جریان مسائل باشگاه ملوان قرار گرفتم، کناره گیری از دنیای فوتبال را جایز ندانستم و بدون هیچگونه جناح بازی و سیاسی کاری ورود کردم.

وی ملوان را باشگاه محبوب و پرهوادار در گیلان دانست و اضافه نمود: سال گذشته توانستیم با هر سختی در لیگ یک بمانیم، اما زمان را از دست دادیم و تیم روزهای آخر بسته شد. با توجه به استقبال مردم انزلی برای حضور موقت من در امر مالکیت باشگاه این انتخاب را انجام دادم تا یک مالک یا اسپانسر خوب برای ملوان پیدا گردد. اکنون از پذیرش این مسئولیت خوشحالم، زیرا کار بزرگ و سختی بود.

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی با تاکید بر لزوم دست به دست هم دادن برای موفقیت این تیم، گفت: اگر یک تیم نتیجه مناسب را نمی گیرد به خاطر مالک نیست، بلکه تیم به گونه ای غیر هماهنگ از نظر پست بازیکنان بسته شده و لذا ما به دنبال ایجاد هماهنگی هستیم و این زمان بر است و کادر فنی باید کوشش کند.

نوری با اشاره به کوشش های محمد احمدزاده برای تیم ملوان، توضیح داد: به نظر من احمدزاده کارنامه خوبی دارد، اما سال جاری بازیکن کم داشتیم لذا طرفداران ملوان باید این فرصت را به ما بدهند که پرقدرت و با تمام توان ظاهر شویم، زیرا تیم به خاطر چند باخت متوالی روحیه ندارد.

وی بلاتکلیفی بازیکنان ملوان در قراردادها را یکی دیگر از مسائل دانست و متذکر شد: مبلغ قرارداد با وعده ای که به بازیکنان داده شده فرق می نماید و فکر آنان را درگیر نموده است. باشگاهداری واقعا سخت شده و ملوان با مسائل اقتصادی روبرو است، البته به دنبال برطرف تمام مسائل هستیم، اما نباید فقط به مالک باشگاه نگاه کرد و همه باید حمایت نمایند.

کاپیتان اسبق ملوان با بیان اینکه به خاطر ملوان دست یاری به سوی همه دراز می کنم، ادامه داد: باید زیرساختهای باشگاه ملوان را عوض کنیم، زیرا این باشگاه با 50 سال قدمت هنوز پروانه ندارد و این کار ما را سخت تر نموده است.

نوری، باشگاه ملوان را نیازمند درآمدزایی دانست و یادآور شد: ملوان باید به اصل خود بازگردد و این یک شعار نیست. من و مازیار زارع و محمد احمدزاده مبلغ قراردادهای خود را به باشگاه می بخشیم و از بازیکنان بومی می خواهیم چنین کاری نمایند.

وی با اشاره به خداحافظی خود از زمین فوتبال در سن 38 سالگی، اظهار داشت: جوانان باید به میدان بیایند و خودی نشان دهند. البته حضور من در ملوان با شعار جوان گرایی منافات دارد، اما فکر می کنم می توانم یاریی به ملوان کنم و لذا از آبروی خود مایه می گذارم و حاضرم به خاطر ملوان وارد زمین فوتبال شوم.

مالک باشگاه ملوان ارزش قرارداد مالکیت ملوان را دو میلیارد ریال دانست و اظهار کرد: از هفته آینده شاکله فوتبال ملوان از حیث بازیکنان و کادر فنی تغییر خواهد نمود، اما محمد احمدزاده راهنمایی تیم را بر عهده خواهد گرفت. مدیرعامل ملوان نیز طی چند هفته آینده معرفی خواهد شد.

وی با بیان اینکه ملوان باید از حالت سنتی خارج گردد، توضیح داد: دنبال پشت میز نشینی نیستم و می خواهم داخل زمین و کنار بازیکنان باشم، اما باید هیئت مدیره باشگاه تشکیل گردد و به زودی اتاق فکری متشکل از پیشکسوتان خوشنام و مقبول جامعه راه اندازی خواهد شد که تمام تصمیمیات با خرد جمعی باشد.

نوری، یاری نیروی دریایی به باشگاه ملوان را غیر مادی دانست و اضافه نمود: بانوان هم به اندازه آقایان در فوتبال ملوان نقش دارند و تیم بانوان ملوان نیز مورد حمایت ماست و جا دارد از مریم ایراندوست تشکر کنیم که افتخار برای این تیم کسب کرد.

کاپیتان اسبق ملوان این تیم را هویت شهر انزلی دانست و بیان نمود: ایجاد کانون طرفداران از سوی فدراسیون فوتبال لغو شده و مجوز تاسیس کانون طرفداران دیگر صادر نمیگردد، در صورتی که ملوان هر چه دارد از طرفدارانی دارد که با عشق کنار ملوان هستند و از این تیم حمایت مینمایند و تنها دلیل ماندگاری ملوان نیز طرفداران است و ملوان با طرفدارانش ملوان خواهد ماند و امیدواریم جواب این حمایت ها را بدهیم.

وی با بیان اینکه انتظار نداریم سال جاری ملوان به لیگ برتر صعود کند، گفت: از امروز باید پایههای صعود ملوان را بگذاریم و اجازه دهیم روند اصولی پیش رود. انزلی شهر حساسی است و نمی توانیم هر انتخابی برای هیئت مدیره باشگاه ملوان داشته باشیم لذا کسانی باید بیایند که ایده و فکر نو دارند.

نوری، خواهان تکمیل روند ساخت ورزشگاه انزلی شد و اظهار داشت: ورزشگاه انزلی باید خوب در حد و اندازه گیلان باشد. همچنین باید آموزشگاه فوتبال داشته باشیم تا علاوه بر استعدادیابی برای ملوان، بخشی از مسائل اقتصادی را حل نماید.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3629

به "اتاق فکر باشگاه ملوان تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاق فکر باشگاه ملوان تشکیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید