ادامه پذیره نویسی آرام با مجوز افزایش سقف سازمان بورس فراهم شد

به گزارش جعبه مهر، پذیره نویسی صندوق شاخصی آرام مفید که روز یکشنبه 15 اسفند آغاز شد با مشارکت حدود 40 هزار سهامدار حقیقی در مدت زمان کوتاهی به سقف فروش رسید. به دلیل استقبال چشم گیر سرمایه گذاران، سقف پذیره نویسی به 5 برابر افزایش یافت و امکان سرمایه گذاری برای افرادی که تا به امروز پیروز به مشارکت نشده اند، فراهم شد. بر این اساس مجددا امکان ثبت سفارش برای پذیره نویسی نماد آرام فراهم شد.

ادامه پذیره نویسی آرام با مجوز افزایش سقف سازمان بورس فراهم شد

زمان معاملات صندوق های قابل معامله ETF تا ساعت 15 خواهد بود و علاقه مندان می توانند از طریق سامانه های معاملاتی تمامی کارگزاری ها با جستجوی نماد آرام نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

روز یکشنبه 15 اسفند، 100 میلیون واحد به ارزش هر واحد 10 هزار ریال پذیره نویسی شد که با استقبال کاربران و مجوز سازمان بورس اوراق بهادار، افزایش سقف پذیره نویسی این نماد از 100 میلیون واحد به 500 میلیون واحد با همان ارزش 10 هزار ریال برای هر واحد محقق شده است.

صندوق شاخصی آرام از سوی سبدگردان مفید به بازار عرضه شده و در مرحله پذیره نویسی قرار گرفته است. آرام، دوازدهمین صندوق سرمایه گذاری سبدگردان مفید است که جهت توسعه تنوع سبد محصول صندوق های سرمایه گذاری مفید وارد بازار شده است.

هدف صندوق شاخصی (Index fund) آرام تشکیل پرتفوی متناسب با شاخص کل بورس است تا بتواند بازدهی مشابه با آن را به دست بیاورد. پیش بینی می شود این صندوق، متناسب با عملکرد شاخص کل بورس بازدهی داشته باشد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به لینک صندوق شاخصی آرام از جزئیات بیشتر و نحوه شرکت در پذیره نویسی مطلع شوند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11123

به "ادامه پذیره نویسی آرام با مجوز افزایش سقف سازمان بورس فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه پذیره نویسی آرام با مجوز افزایش سقف سازمان بورس فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید