استقرار دکل حفاری 94 فتح برای حفاری چاه های توسعه ای در میدان های سپهر و جفیر

به گزارش جعبه مهر، مدیر پروژه حفاری 6 حلقه چاه در میدان های نفتی سپهر و جفیر در شرکت ملی حفاری ایران از استقرار دکل حفاری 94 فتح ناوگان این شرکت برای شروع عملیات حفر چاه های توسعه ای در این موقعیت اطلاع داد.

استقرار دکل حفاری 94 فتح برای حفاری چاه های توسعه ای در میدان های سپهر و جفیر

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، سیدمجید موسوی روز یکشنبه (هشتم فروردین ماه 1400) در این باره گفت: شرکت ملی حفاری ایران حفر 6 حلقه چاه در این میدان ها را در چارچوب قرارداد همکاری با شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی طی 24 ماه در برنامه دارد.

وی اضافه کرد: در این ارتباط دو دستگاه حفاری سنگین ناوگان تخصیص یافته که دستگاه حفاری 94 هم اکنون روی موقعیت مورد نظر نصب و مراحل پیش راه اندازی عملیات حفاری روی چاه شماره سپهر 2 در گستره عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان صورت گرفته و فرآیند اختصاص و جابه جایی دومین دستگاه حفاری در جریان است.

مدیر پروژه حفاری در میدان های نفتی سپهر و جفیر که همزمان با این پروژه، مدیریت حفاری پروژه طرح توسعه میدان نفتی سیاهمکان در حوزه فعالیت شرکت بهره نفت و گاز گچساران در مناطق نفت خیز جنوب را عهده دار است، اظهار کرد: اجرای این پروژه نیز در قالب قرارداد همکاری با شرکت پژواک انرژی به عنوان مجری طرح برای حفر چهار حلقه چاه با استقرار دستگاه حفاری 93 فتح در روزهای پایانی سال 99 کلید خورد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9576

به "استقرار دکل حفاری 94 فتح برای حفاری چاه های توسعه ای در میدان های سپهر و جفیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار دکل حفاری 94 فتح برای حفاری چاه های توسعه ای در میدان های سپهر و جفیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید