انتخاب های استقلال احساسی است

به گزارش جعبه مهر، انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره آ استراماچونی را سرمربی استقلال می نمایند.

انتخاب های استقلال احساسی است

مدیریت باشگاه چنین تصمیمی گرفته تا طرفداران علیه اش نشوند. انتخاب این مربی از نظر من منطقی نیست و بر پایه احساس است. وقتی باشگاه در این راستا حرکت می نماید، طبیعتا کمیته فنی که بر آن خرد جمعی حاکم باشد، وجود ندارد. فرض کنید استراماچونی بیاید. باید برنامه ای باشد که او در دو سه سال، 5 - 6 بازیکن خوب از امیدهای استقلال تحویل باشگاه دهد. ما باید در این فاز حرکت کنیم. بهره مالی ببریم ولی وقتی او را احساسی می آوریم، ممکن است عمرش در باشگاه کوتاه باشد. از طرفی خیلی ها انتقاد دارند مگر حضور خارجی ها ممنوع نیست.

من معتقدم هم آن تصمیم سازمان لیگ اصولی نیست و هم این تصمیم بازگرداندن استراماچونی. البته باشگاه می گوید شرایط ما استثنایی است و می خواهیم به دلیل طلب ایشان بهره برداری کنیم. هم بیاید و هم کارمان را راه بیاندازد و سرمربی باشد. ولی می دانید نگرانی من چیست؟ در خبرها خواندم پیشنهاد باشگاه استقلال به او بین 1.5 تا 1.7 میلیون یورو بوده است. ترس من این است که مبادا باشگاه بخواهد سود کند، ولی در نهایت به ضرر برسد؛ یعنی استراماچونی بیاید، مجموعه ای از اتفاقات رخ دهد و باشگاه و او به جدایی برسند که در این صورت نه تنها طلب گذشته دوباره باید نقد گردد، بلکه پول قرارداد جدید را هم باید به این مربی پرداخت نموده. همه چیز بسته به قرارداد دارد. امیدوارم اگر استراماچونی می آید، قراردادی امضا نمایند که شفاف باشد و آن بند محرمانه بودنش را حذف نمایند. ما نباید شرط خارجی ها با بپذیریم و قبول کنیم که قرارداد محرمانه بماند. حتما دقت نموده اید تاکید روی این موضوع به خاطر آپشن های قراردادهای خارجی هاست چون وقتی قرارداد لو می رود تازه می فهمیم طرف دستمزدش از آپشن های قراردادش کمتر بوده است! البته نکته ای که درباره ماجرای بازگشت استراماچونی وجود دارد، همین رفتار طرفداران است که تجمع می نمایند و باشگاه را تحت فشار می گذارند. این باعث می گردد مدیریت تصمیم درستی نگیرد. امیدوارم اگر قرار است استراماچونی بیاید، بازیکن گرانقیمت نخرند که دوباره اوضاع مثل گذشته باشد، بلکه طوری برنامه ریزی نمایند که باشگاه روی بازیکن سازی تمرکز کند.

سید کاظم اولیایی - مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال / روزنامه خبرنگاران

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7360

به "انتخاب های استقلال احساسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب های استقلال احساسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید