ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت حوض

به گزارش جعبه مهر، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت حوض صورت می پذیرد.

ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت حوض

سید عبدالله ارجائی، شهردار مشهد در حاشیه بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از مجموعه گردشگری هفت حوض که با حضور نایب رئیس شورای اسلامی شهر، معاون اقتصادی شهردار و جمعی از مدیران شهری انجام شد، اظهار کرد: یکی از ظرفیت های مشهد الرضا (ع) حضور تعداد زیادی زائر خارجی در طول سال است.

وی اضافه کرد: یکی از انگیزه های زائران خارجی در کنار زیارت علی بن موسی الرضا (ع) استفاده از ظرفیت های بخش درمان است اما حوزه درمان زائران خارجی در مشهد زیاد به سامان نیست و زائران برای درمان درگیر دلالان می شوند که این موضوع برای شخصیت و برند پزشکی جمهوری اسلامی در خارج از کشور مناسب نیست.

شهردار مشهد شرح داد: به همین دلیل در پی این هستیم تا با راه اندازی مرکز بین المللی در تراز جهانی در منطقه دارای ظرفیت های خوب هفت حوض قسمتی از این مشکل را برطرف کنیم.

ارجائی ادامه داد: راه اندازی مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت حوض قطعا با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی خواهد بود و شهرداری در این حوزه متولی نخواهد بود.

وی اضافه کرد: از همه افراد، دستگاه ها و سازمان هایی که انگیزه و تمایل به این کار را دارند، دعوت می کنیم تا در این خصوص به ما کمک کنند و از مدیران ملی و استانی نیز می خواهیم حمایت کنند تا به سرعت مرکز گردشگری سلامت در مجموعه گردشگری هفت حوض احداث و بر اعتبار پزشکی کشور اضافه کرده شود.

منبع: همگردی
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11176

به "ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت حوض" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد مرکز گردشگری سلامت در مجموعه هفت حوض"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید