اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد

به گزارش جعبه مهر، فاز نخست اینترنت بانک شاهد در راستای توسعه شبکه خدمت رسانی غیر حضوری به اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد راه اندازی شد.

اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی صندوق قر الحسنه شاهد، در راستای توسعه خدمت رسانی غیر حضوری صندوق به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، فاز نخست اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد.

در فاز نخست این خدمت جدید، 65 درصد از اعضای محترم که برای دریافت تسهیلات احتیاج به معرفی ضامن ندارند می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیک خدمات صندوق قرض الحسنه شاهد به نشانی اینترنتی ebshahed.ir درخواست دریافت تسهیلات خود را بدون مراجعه حضوری و انجام هرگونه بروکراسی اداری، بصورت شبانه روزی ثبت کنند.

اعضای محترم برای فعال سازی اینترنت بانک خود ضروری است به وسیله تماس تلفنی با بانکداران اجرایی(رابطین) در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور و همچنین مناطق صندوق در مراکز استان ها تماس حاصل کنند.

جهت فعال سازی و احراز هویت، اعضای محترم باید شماره تلفن همراه متعلق به خود که در سیستم صندوق قرض الحسنه شاهد ثبت شده است را به رابطین یا مناطق معرفی کنند.

سامانه خدمات الکترونیک(اینترنت بانک شاهد) به گونه ای طراحی شده که تمامی مراحل ثبت، آنالیز و نتیجه درخواست ها را به وسیله پیامک به اعضای محترم اطلاع رسانی می کنند بر همین اساس بر لزوم معرفی و ثبت شماره همراه متعلق به عضو محترم تاکید می شود.

خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد به وسیله لینک زیر می توانند شماره تماس بانکداران اجرایی(رابطین) و مناطق صندوق در سراسرکشور را دریافت کنند.

لینک ورود به اینترنت بانک شاهد

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8182

به "اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت بانک شاهد راه اندازی شد"

1 دیدگاه

سید حمزه حسینی 5 خرداد 1401

سلام بادرنظر گرفتن اینجانب عضو صندوق باموجودی نه میلیون تومان درخواست وام نمودم وبعلت نداشتن ضامن با درخواست وام موافقت نمیشود متشکرم

پاسخ به سید حمزه حسینی
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید