باشگاه استقلال رسماً اظهار داشت: قطع و سرانجام همکاری با استراماچونی، دیگر به شرایط 3 هفته گذشته بازنمی گردیم

به گزارش جعبه مهر، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای رسماً از قطع و انتها همکاری با آندره آ استراماچونی اطلاع داد.

باشگاه استقلال رسماً اظهار داشت: قطع و سرانجام همکاری با استراماچونی، دیگر به شرایط 3 هفته گذشته بازنمی گردیم

به گزارش خبرنگاران، این اطلاعیه بی کم و کاست در زیر می آید:

بیش از سه هفته است که آقای استراماچونی باشگاه استقلال را ترک نموده و اکنون قطع همکاری ایشان طبق اسناد و شواهد موجود برای این باشگاه مسجل شده است.

ایشان از ابتداى ترک تهران بارها اعلام نموده بود که بلافاصله پس از دریافت مطالباتش به کار خود باز می گردد، اما متأسفانه بعد از پرداخت مطالبات مربوطه از راستا موردنظر و مورد تأیید ایشان در ایتالیا مجدداً در 11 بند خواسته هاى جدیدى مطرح شد که پذیرش برخى از آنها مغایر با قرارداد منعقده بود. به همین دلایل هفته گذشته در چنین روزی باشگاه استقلال این موضوع را مختومه خاطرنشان کرد، اما با نهایت حسن نیت و برای آخرین بار و به اصرار طرفداران و دعوت مدیربرنامه های ایشان جهت مذاکره مجدد، هیئت سه نفره ایرانی متشکل از آقاى دکتر خلیل زاده، سرپرست باشگاه و آقایان رحمان رضایى و علی خطیر همراه یک وکیل سوئیسی در قطر با آقاى ماتزیلى، وکیل آقای استراماچونی به مذاکره پرداختند که در کمال ناباوری مورد تکذیب ایشان قرار گرفته که این یک بی اخلاقی بزرگ است.

باشگاه استقلال از ابتدای همکاری با ایشان، رفتارهای غیرحرفه اى و غیرمؤدبانه را تحمل نموده است که شدت این بی احترامی ها در سه هفته گذشته و در جریان مذاکرات به اوج خود رسیده بود.

متأسفانه شیوه رفتاری به گونه ای است که مدام باید برای اثبات ادعاهای کذب، اسنادی ارائه گردد که محتمل است منجر به دردسرهای حقوقی برای باشگاه استقلال گردد و طرف مقابل نسبت به این موضوع مطلع است! به همین دلیل ضمن اعلام انتها همکارى با آقای استراماچونى و تأکید بر اینکه باشگاه استقلال دیگر به شرایط سه هفته گذشته بازنخواهد گشت، به اطلاع طرفداران عزیز می رسانیم که در اسرع وقت سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی خواهد شد.

[خلاصه مذاکرات دوحه: مذاکرات شفاهی و مکتوب ساعت 24 روز چهارشنبه به انتها رسید. پیش از این در سه روز گذشته باشگاه منتظر پاسخ نهایی طرف مقابل بود که پاسخ مثبتی دریافت نشد. باشگاه پذیرفته بود که پول نیم فصل دوم استراماچونی را در اقساط کمتر پرداخت کند و بودجه نقل وانتقالات و سایر شروط نیز به توافق وکلای طرفین رسیده بود.].

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4485

به "باشگاه استقلال رسماً اظهار داشت: قطع و سرانجام همکاری با استراماچونی، دیگر به شرایط 3 هفته گذشته بازنمی گردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال رسماً اظهار داشت: قطع و سرانجام همکاری با استراماچونی، دیگر به شرایط 3 هفته گذشته بازنمی گردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید