با این لباس ها اعتماد دیگران را به راحتی جلب کنید

به گزارش جعبه مهر، با رعایت چند نکته ریز در لباس پوشیدنمان، می توانیم فرآیند تصمیم گیری دیگران را نسبت به خود را سرعت ببخشیم و اعتماد دیگران را به خود جلب کنیم.

با این لباس ها اعتماد دیگران را به راحتی جلب کنید

به گزارش ،با رعایت چند نکته ریز در لباس پوشیدنمان، می توانیم این فرآیند تصمیم گیری برای دیگران را سرعت ببخشیم و کاری کنیم که زودتر به ما اعتماد کنند، اعتماد چیزی نیست که بتوان خرید،مردم به خاطر طرز فکر ما که رفتارمان را کنترل می کند به سمت ما جلب می شوند و تصمیم می گیرند که حرف هایمان را باور کنند و ما را مانند تکیه گاهی قابل اعتماد ببینند.

اما با رعایت چند نکته ریز در لباس پوشیدنمان، می توانیم این فرآیند تصمیم گیری برای دیگران را سرعت ببخشیم و کاری کنیم که زودتر به ما اعتماد کنند.

رنگ های تیره بین شما و دیگران فاصله می اندازند. در صورتی که ما می خواهیم فاصله بین خودمان و آن ها را به حداقل برسانیم.

هر اندازه که با چیزی بیشتر آشنا باشید و بهتر درکش کنید، راحت تر نظرتان را به خودش جلب خواهد کرد؛ لذا رنگ های گرم و پرانرژی که طرح های کمی دارند، باعث می شوند تا زودتر با دیگران صمیمی شوید و شما را از خودشان و مانند دوستان چندساله خود بدانند و احساس راحتی کنند.

در مقابل رنگ های تیره شما را مرموزتر نشان می دهند؛ لذا بهتر است به رنگ های ملایم فکر کنید.

مانتو چند لایه و مدل های فانتزی و خیلی پیچیده، چون برای دیگران نامتعارف و ناآشناست، باعث می شود که شما را غریبه فرض کنند.

همین طور، چون شما در این لباس ها بیش از عرف مردم به خودتان رسیده اید، این تصویر در ذهن دیگران به وجود خواهد آمد که شما به خودتان بیش از اندازه اهمیت می دهید و در نتیجه کمتر به فکر دیگران خواهید افتاد؛ و این یعنی اعتماد کردن به حرف ها و قول هایتان کار عاقلانه ای نخواهد بود؛ لذا بهتر است تا حد امکان ساده لباس بپوشید.

از زیورآلات مختلف و لباس مجلسی های گران قیمت پرهیز کنید که شما را فردی به دنبال مادیات ارزیابی نکنند.

درست مانند این که بخواهید با رفیق چندساله تان7 در گوشه دنج یک کافه بنشینید و فقط با هم مصاحبه کنید، چرا که ما هیچ وقت برای دورهمی های محبت آمیز مان لباس های فاخر نخواهیم پوشید.

با ساده پوشیدن فرد بین خودش و شما فاصله کمتری حس می کند.

طبق مطالعات صورت گرفته توسط روانشناسان افرادی که لباس های ساده تری را انتخاب می کنند (حتی لباس عروس در میان خانم ها) پیامی مثبت را جهت کاهش فاصله بین افراد ارسال می کنند.

هیچ کس حرف های شلخته و بی سروته را قبول نمی کند؛ و از آن جایی که لباس هایی که می پوشید، زبان بدنتان را تکمیل می کنند، شلخته و نامرتب بودنشان ناخودآگاه دیگران را از شما می راند و فرصتی برای جلب اعتماد پیدا نخواهید کرد.

از طرف دیگر هنگامی که شما مرتب سر قرارتان حاضر شوید، این حس را به دیگران القا می کنید که روی روال خاصی حرکت می کنید و نسبت به مسائل مختلف بی توجه نیستید؛ و این می تواند عامی موثری روی انتخاب شما به عنوان فردی که می توان روی او حساب کرد، باشد.

یک انگشتر پر زرق و برق، ناخودآگاه چشم ها را به سمت دست تان خواهد کشید. به خصوص اگر از جمله افرادی هستید که عادت دارید در هنگام صحبت کردن، مدام دست هایتان را تکان دهید.

همین طور بعضی فرم های یقه مانند قایقی یا مربعی، توجه چشم ها را (به ترتیب:) به سمت شانه ها و سینه شما می برند.

بهترین گزینه یقه برای کشاندن توجه به سمت گردن و سر، یقه های هفت شکل است.

برای اکسسوری هایی که مانند کیف و کفش برای خودتان انتخاب می کنید نیز توجه داشته باشید که نباید باعث شوند که نگاه ها به سمت شان خیره شود و بماند.

شال و روسری ها اگر بیشتر سمت صورت تان جمع شده باشند و گستردگی کمتری داشته باشند، در انجام این کار موثر عمل خواهند کرد.

در انتها بازهم تاکید می کنم، هیچ کدام از این طرفند ها یک فرد عادی را به فردی قابل اطمینان تبدیل نخواهد کرد؛ و این عمل ماست که نقش اصلی را در این نمایش ایفا خواهد کرد.

منبع:اقتصاد آنلاین

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1629

به "با این لباس ها اعتماد دیگران را به راحتی جلب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این لباس ها اعتماد دیگران را به راحتی جلب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید