با گران ترین و مجلل ترین جزایر شخصی دنیا آشنا شوید

به گزارش جعبه مهر، عصر ایران نوشت: زندگی در این جزایر حتی اگر برای چند روز کوتاه باشد آنقدر شیرین و به یادماندنی خواهد بود که هر لحظه آن به اندازه چند سال در ذهن باقی خواهد ماند.

با گران ترین و مجلل ترین جزایر شخصی دنیا آشنا شوید

در این گزارش به آنالیز 8 جزیره شخصی گران قیمتی پرداخته شده که از شرق تا غرب گسترده شده و مالکان آنها با صرف هزینه های میلیون دلاری، جزایر شخصی شان را همیشه به روز و دیدنی نگاه می دارند.

Musha Cay در باهاماس

زندگی در این جزیره دست کمی از گذراندن لحظات در بهشت ندارد! این جزیره شخصی و تفریحی را می توان یکی از دل انگیزترین، آرام ترین و زیباترین نقاط تفریحی سراسر دنیا به شمار آورد. اما هر چه در این جزیره زندگی آرام و به دور از تنش باشد، حداقل یک چیز داغ و قابل بحث است: قیمت!

آنهایی که دوست دارند زندگی در این جزیره را حتی برای یک یا چند روز کوتاه سپری نمایند باید چند شرط مهم را رعایت نمایند. اول از هر چیز که کرایه این جزیره حداقل باید برای 5 شب باشد. این جزیره در نهایت برای24 مهمان اجاره داده می گردد.

توجه به فهرست قیمت های مربوط به این جزیره نیز به آنهایی که قصد سفر به آن را دارند توصیه می گردد. نرخ اجاره این جزیره برای 12 میهمان از 37 هزار و 500 دلار شروع می گردد آن هم برای هر یک روز! این رقم شامل هزینه های مربوط به مواد غذایی گران قیمت آن نیز می گردد.

از جمله تفریحات و سرگرمی های این جزیره می توان به شیرجه، ماهیگیری و نمایش آتش بازی اختصاصی اشاره نمود. از Musha Cay به عنوان یکی از دیدنی ترین جزایر شخصی دنیا یاد می گردد که زندگی در آن تقریبا دسته کمی از آرزو ندارد.

Cayo Espanto منطقه کارائیب

از منطقه کارائیب به عنوان یکی از دیدنی ترین و در عین حال اسرارآمیزترین نقاط دنیا یاد می گردد. جزایری که در این نقطه از زمین وجود دارد همگی زیبا و بسیاری از آنها بکر و دست نخورده هستند اما در این میان جزیره Cayo Espanto چیزی متفاوت است.

این جزیره کوچک و شخصی به راحتی و به وسیله قایق به ساحل اصلی منطقه در ارتباط است. این جزیره شخصی تنها 4 هکتار مساحت دارد. آب های اطراف این جزیره شخصی تا کیلومترها کم عمق و بسیار شفاف هستند به طوری که حرکت کوچکترین ماهی ها از فاصله دور نیز قابل مشاهده هستند.

به گزارش مد آنلاین، وقتی به عنوان یک گردشگر خوش شانس وارد این جزیره می شوید یک فرد به عنوان رییس، یک مربی حرفه ای غواصی، یک پیش خدمت حرفه ای و شخصی که تمام کارهای شما را انجام می دهد به استقبال می آیند.

در ادامه راهی یکی از 7 ویلای این جزیره شخصی می شوید. هزینه اقامت در هر یک از ویلاهای این جزیره شخصی به ازای هر شب 1295 دلار است و اگر آن قدر پول دارید که می توانید کل این جزیره را اجاره کنید به ازای هر شب 11 هزار دلار باید پرداخت کنید. یکی از ویژگی های خاص این جزیره، چشم انداز آن از فاصله دور است که تداعی نماینده جزایر دور افتاده در فیلم های علمی و تخیلی است.

Guana Island منطقه کارائیب

باز هم کارائیب و باز هم یکی دیگر از جزایر شخصی دیدنی دنیا. این جزیره شخصی با دو جزیره قبلی که در این گزارش معرفی شده تفاوت بزرگی دارد و آن ابعاد و سرسبز بودن آن است. جزیره شخصی Guana Island بخشی از جزایر بریتیش ویرجین آیلندز است که به انگلیس تعلق داشته و در اطراف پورتوریکو واقع در منطقه کارائیب قرار گرفته است.

اگرچه این جزیره 850 هکتار مساحت دارد اما امکان دسترسی عمومی به آن وجود ندارد زیرا یک جزیره شخصی محسوب می گردد. این جزیره دیدنی و سرسبز که گویی غرق در جنگل شده دارای 7 ساحل رؤیایی است که شن های سفید حرف اول و آخر را در آن می زنند.

در این جزیره می توان تا 30 مهمان را به طور همزمان پذیرایی کرد. مجموعه منحصربفردی از گیاهان بومی و جانوران ریز و درشت و البته غیرخطرناک در این جزیره دیده می گردد. در این میان گونه های منحصربفردی از پرندگان دیده می گردد که در هیچ نقطه دیگری از زمین وجود ندارد.

امکان شنا در اطراف صخره های مرجانی و آب های کم عمق این جزیره آن هم با لوله تنفسی امکان پذیر است و آنهایی که معمولا راهی این نوع ساحل می شوند می دانند که این نوع غواصی تا چه حد لذت بخش و خاطره انگیز است. گردشگرانی که وارد این جزیره شوند، می توانند در کلاس های ویژه یوگا و تنیس آن شرکت نمایند. هزینه یک شب اقامت در ویلاهای مشرف به ساحل اقیانوس در این جزیره برای هر زوج از 695 دلار شروع می گردد.

Cocoa Island مالدیو

در کشوری که به تدریج به زیر آب می رود و پیش بینی می گردد که تا چند دهه آینده دیگر اثری از آن نخواهد بود، زیباترین جزایر گردشگری و شخصی دنیا وجود دارد. این جزایر متعلق به ثروتمندترین شخصیت های ورزشی و مالی دنیا هستند که تنها برای حفظ و نگهداری از جزایرشان ماهانه ده ها هزار دلار پرداخت می نمایند. جزیره ظاهری متفاوت از سایر جزایر شخصی دنیا دارد. اکثر آنهایی که حداقل یک بار هم که شده سفر به آن را تجربه نموده اند، می گویند: اینجا جزیره نیست، بهشت واقعی است.

ویلاهای این جزیره کمی دورتراز آن و در کنار یک باریکه راه ساخته شده است اما بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند در آب صاف و زلال ساحل جزیره راه بروند. این سازه ها از ویلاهای دو تخته گرفته تا سوئیت های مجهزتر تنوع دارند. بسیاری از خانواده های ثروتمند اروپا و آسیا برای سفرهای چند روزه، این جزیره و جزایر مشابه را به عنوان مقصد نهایی انتخاب می نمایند.

کلک سواری، غواصی در آب های کم عمق با لوله تنفسی و ماهیگیری از جمله تفریحات و سرگرمی های مسافران این جزیره است. در ساحل این جزیره رستوران ویژه ای به نام Ufaa وجود دارد که غذاهای خاص هندی، آسیایی و مدیترانه ای در آن سرو می گردد. هزینه هر شب اقامت در جزیره ای که شاید در چند دهه آینده دیگر اثری از آن بر روی نقشه های محلی نباشد از 750 دلار شروع می گردد.

Villa Corallina تاهیئی

تقریبا تمامی آنهایی که به تاهیتی سفر نموده اند، این سرزمین را شگفت انگیز و یکی از دیدنی ترین نقاط زمین عنوان نموده اند. در این جزیره که به فرانسه تعلق دارد بزرگترین عضو گروه جزایر Windward واقع در جنوب اقیانوس آرام است و شهرت اصلی آن به خاطر ساحل شن های سیاه آن است. اما چیز دیگری نیز در این نقطه از دنیا وجود دارد که توجه گردشگران ثروتمند سراسر دنیا را به خود جلب می نماید و آن چیزی نیست جز جزیره شخصی Villa Corallina.

نکته جالب توجه این است که در این جزیره تنها یک ویلای مسکونی وجود دارد. در این جا نه خبری از جاده است و نه راه های ارتباطی. تا چشم کار می نماید ساحل است و اقیانوس. در این جزیره آشپرخانه کوچکی وجود دارد که غذاهای به خصوصی در آن سرو می گردد اما در صورت احتیاج می توان سوار بر قایق شده و راهی جزایر اطراف شد.

به Villa Corallina می توان گفت بهشتی سرسبز در دل اقیانوس. هزینه هر شب اقامت در این جزیره برای یک زوج 350 دلار است. این جزیره شخصی یکی از ده ها جزیره شخصی و متمایز در تاهیتی به شمار می آید. اگر از آسمان و از فاصله ای نسبتا دور به آن نگاه کنید متوجه می شویم که کوهی بزرگ تشکیل دهنده این جزیره شخصی است و تنها سواحل دورتادور آن قابل استفاده است.

Bunga Raya Island Resort مالزی

در اطراف آب های مالزی جزیره کوچکی وجود دارد که در آن 47 ویلای کوچک و بزرگ ساخته شده و به جهت مناظر دیدنی و زیبایی که دارد از جمله مقاصد گردشگری جنوب شرق آسیا و حتی دنیا محسوب می گردد. این ویلاها توسط افراد محلی و با استفاده از مواد موجود در محل ساخته شده است.

شنا با لاک پشت ها از جمله سرگرمی های کم نظیری است که در ساحل این جزیره امکان آن وجود دارد. اما تنها این لاک پشت ها نیستند که برای گردشگران جذابیت دارند. شنا در اطراف کوسه ها (که البته با رعایت موارد کاملا ایمنی صورت می گیرد) و تورهای اکتشافی در جنگل این جزیره از دیگر سرگرمی های ماجراجویانه ای به شمار می آید که برای مسافران جزیره در نظر گرفته شده است.

در این جزیره حوضچه های آب گرمی نیز وجود دارد که حضور در آنها به تسکین دردهای مفصلی یاری زیادی می نماید. تمامی این ویلاها مجهز به سیستم های پیشرفته تهویه هوای مطبوع هستند. استفاده از از وای فای و سایر تجهیزات مدرن ارتباطی، شرایط زندگی چند روزه در این جزیره را دلپذیرتر از تصورات خواهد نمود.

آنهایی که چند روزی را در این جزیره سپری می نمایند آب و هوای حاره ای را تجربه می نمایند. چند رستوران با غذاهای متنوع از فرهنگ های مختلف نیز در این جزیره وجود دارد که دسترسی به بعضی از آنها تنها با قایق امکان پذیر است. هزینه اقامت در ویلاهای این جزیره برای یک زوج از 540 دلار شروع می گردد.

Mantangi Private Island Resort

مجمع الجزایر فیجی در اقیانوس آرام واقع است و اگرچه متشکل از 332 جزیره کوچک و بزرگ است اما تقریبا 110 جزیره از این مجموعه قابل سکونت است. از میان این 110 جزیره Mantangi Private Island Resort چیزی متفاوت از سایر جزایر دیگر است.

این جزیره 240 هکتاری در زمره جزایر آتشفشانی قرار می گیرد و اگر از بالا به آن نگاه کنید شباهت زیادی به نعل اسب دارد. استفاده از بامبو به عنوان یک گیاه بومی در ساخت ویلای مجلل آن یکی از ویژگی های اصلی این جزیره خاص به شمار می آید.

تور گردش در جنگل بارانی و باران های کریستالی از دیگر شاخصه های دیدنی این جزیره محسوب می گردد. آب های اطراف این جزیره بسیار شفاف است و می توان با استفاده از لوله تنفسی، غواصی در عمق کم را تجربه کرد. هزینه هر شب اقامت در ویلای این جزیره 610 دلار است.

Fregate Island Resort سیشل

این جزیره در جنوب خط استوا و در اقیانوس هند واقع شده و می توان با پروازی کوتاه از جزیره اصلی یعنی Mahé به آن رسید. سراسر این جزیره از جنگل پوشیده شده است. 7 ساحل دیدنی این جزیره از شن های سفیدی پوشیده شده گویی دانه های شکر در سراسر آنها پاشیده اند. در این جزیره 17 ویلا ساخته شده که تماما از چوب درختان محلی سر از زمین درآورده اند.

استخر اختصاصی و جکوزی از ویژگی های اصلی این جزیره دیدنی به شمار می آیند. چند رستوران کوچک و بزرگ نیز در این جزیره ساخته شده که در آنها غذاهای متعلق به فرهنگ های مختلف طبخ می گردد. هزینه اقامت در ویلاهای این جزیره به ازای هر سه شب اقامت از دوهزار و700 یورو شروع می گردد.

namasho.com: نماشو، طراحی سایت، سئو، چاپ و طراحی گرافیکی را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3310

به "با گران ترین و مجلل ترین جزایر شخصی دنیا آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با گران ترین و مجلل ترین جزایر شخصی دنیا آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید