تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است

به گزارش جعبه مهر، نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان گفت: تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است و باید انجام گردد و در این رابطه ظرفیت های خوبی نیز در اختیار داریم.

تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است

به گزارش خبرنگاران ، احمد حمزه نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مراسم شروع عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های فوق توزیع و توزیع برق در جنوب استان کرمان، گفت: تنها مزیت جنوب استان کرمان در کشاورزی است زیرا این منطقه در حوزه صنعت و معدن ضعیف است و برای استفاده از ظرفیت سایر بخش ها احتیاج به توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی داریم.

وی با اشاره به این مطلب که مملکت به مدیران جسور احتیاج دارد، اضافه نمود: در قلعه گنج و رودبار بخشی از مسائل حوزه آب حل شده است و با پروژه هایی که در روز جاری افتتاح شده، مشکل آب آشامیدنی کهنوج حل می گردد.

حمزه با اشاره به اینکه شاخص آب آشامیدنی در بعضی شهرستان های جنوبی پائین است، اعلام کرد: تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است و باید انجام گردد و در این رابطه ظرفیت های خوبی نیز در اختیار داریم.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان اضافه نمود: برای تامین پایدار آب آشامیدنی جنوب استان کرمان شاید تنها راه شیرین کردن و انتقال آب از دریای عمان است و باید به فکر جایگزینی آب های موجود باشیم.

وی اعلام نمود: پنج پست فوق توزیع در پنج شهرستان جنوبی استان کرمان احتیاج است تا برای 20 سال آینده از افت ولتاژ جلوگیری گردد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1154

به "تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین آب شرب مردم از وظایف حاکمیت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید