تماس مسی با نیمار؛ رئال نه، به بارسا برگرد

به گزارش جعبه مهر، لیونل مسی در تماس با نیمار از او خواست که از پیوستن به رئال خودداری کرده و بار دیگر به بارسلونا بازگردد.

تماس مسی با نیمار؛ رئال نه، به بارسا برگرد

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، لیونل مسی وارد جریان امضای قرارداد نیمار شد. مهاجم بارسلونا دوست ندارد دوستش در رئال مادرید بازی کند. به همین خاطر در آخرین ساعات با مهاجم پاری سن ژرمن تماس گرفت تا این بازیکن با رئال مادرید به توافق نرسد و به بارسا برشود.

رابطه مسی و نیمار خیلی خوب است و بارها در مقاطع مختلف آن را نشان داده اند. آن دو به همراه لوییس سوارس (دیگر دوست نیمار) خط حمله بارسلونا را تشکیل داده بودند که توانست موفقیت های زیادی کسب کند.

رابطه این دو بازیکن فراتر از ورزش است. احترام و تحسین هر یک به دیگری دیده می شود. نیمار همیشه اعلام کرده در کنار مهاجم آرژانتینی پیشرفت کرده است. مسی دو سال پیش تمام تلاشش را کرد تا بازیکن برزیلی بارسا را ترک نکند. او همیشه اعلام کرده که دوست دارد نیمار دوباره برای آبی اناری ها بازی کند. کاپیتان بارسلونا این موضوع را پشت تلفن یادآوری کرد. آنها با هم دوست هستند و مهاجم برزیلی دوست دارد دوباره در کنار مسی به تمرین بپردازد.

ستاره آرژانتینی فراتر از یک کاپیتان ساده برای بارساست. نظرات و علایقش در تصمیمات تاثیر می گذارند. او عقایدش را برای عموم بیان نمود تا خوسپ ماریا بارتومئو شرایط را به نحوی فراهم کند که مهاجم بارسا احساس راحتی کند. همچنین مانند دیگر بازیکنان آبی اناری از ادامه حضور ارنستو والورده در تیم حمایت کرد.

در رابطه با نیمار و آینده این بازیکن شرایط سخت تر است. آنها می توانند بازیکنی که دوستان زیادی در تیم دارد را وارد بارسا کنند. تمایل مسی به بازگشت مهاجم برزیلی در پاسخ بازیکنان به والورده هم دیده می شود. درخواست کاپیتان بارسلونا برای بازگشت نیمار کاملا آشکار است چون همه می دانند او در کنار مهاجم برزیلی و سوارس شاد تر است. این رضایت بهترین تضمین برای موفقیت تیم کاتالانی است.

تماس های بارسا و پاری سن ژرمن نشان دهنده این است که رابطه بدی میادن دو باشگاه وجود دارد. مدیران باشگاه کاتالانی خواهان بازگشت نیمار به نوکمپ هستند اما تیم فرانسوی می خواهد مهاجمش پیراهن سفیدپوشان را بر تن کند و به همین خاطر پیشنهادهای آبی اناری ها را نمی پذیرد.

هواداران متعصب پاری سن ژرمن خشم خود را از رفتارهای اخیر نیمار نشان دادند. ناصر الخلیفی باید راستا را برای خروج مهاجم برزیلی باز کند. اعتماد در رئال مادرید از بین نرفته است اما برای باشگاه فروش گرت بیل، خامس رودریگس و ماریانو در اولویت واقع شده است. مادرید اتفاق های پیرامون نیمار را در نظر دارد تا اگر شرایط خوب باشد با این بازیکن قرارداد امضا کند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 2549

به "تماس مسی با نیمار؛ رئال نه، به بارسا برگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس مسی با نیمار؛ رئال نه، به بارسا برگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید