جدیدترین آمار درباره تعداد دروغ های ترامپ

به گزارش جعبه مهر، ایسنا نوشت: روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به آنالیز ادعاهای غلط و دروغین پرداخت که رئیس جمهوری آمریکا از زمان ورود به کاخ سفید بیان نموده است.

جدیدترین آمار درباره تعداد دروغ های ترامپ

به نوشته واشنگتن پست، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در هشت ماه ریاست جمهوری 1137 مورد ادعای نادرست یا گمراه کننده داشته که به صورت میانگین پنج بار در روز است. ترامپ ماه اکتبر در آستانه انتخابات میان دوره کنگره 1205 ادعای نادرست، به صورت متوسط 39 مورد در روز بیان نمود.

تعداد ادعاهای نادرست یا گمراه کننده ترامپ تا سی ام دسامبر 2018 که 710 روز از حضور او در کاخ سفید گذشته است، به 7645 مورد رسید. سیل اطلاعات غلط رئیس جمهوری آمریکا با کمپین های او در سراسر این کشور پیش از انتخابات کنگره اوج گرفت. هر کدام از آن گردهمایی ها با طرح 35 تا 45 ادعای مشکوک همراه شد.

دومین ماه پر دروغ دونالد ترامپ، ماه نوامبر با 866 مورد ادعای غلط یا گمراه کننده بود؛ چهار روز از پنج روز پر دروغ ترامپ در ماه نوامبر بود. او پنجم نوامبر 139 ادعا، سوم نوامبر 130 ادعا، دوم نوامبر 97 ادعا و بیست و ششم نوامبر 90 ادعای دروغین بیان نمود.

بیش از یک چهارم ادعاهای ترامپ یعنی 2030 مورد، حین کمپین های انتخاباتی مطرح شد. 1944 مورد ادعای دیگر حین گفت وگوهای مطبوعاتی و 1314 ادعا هم در پیغام های توئیتری او آمد.

فراوانی تحریف اطلاعات و سرهم کردن داستان ها به دست ترامپ در گردهمایی های او نمود پیدا کرد؛ او 125 مرتبه به غلط مدعی شد که بزرگترین کاهش مالیاتی در تاریخ آمریکا را داشته است. او 110 بار به غلط تاکید نمود که امروز اقتصاد آمریکا بهترین وضعیت در طول تاریخ را دارد و 94 مرتبه به اشتباه مدعی شد که ساخت دیوار مرزی او تمام شده است.

در دسته بندی موضوعات، ادعاهای غلط یا گمراه کننده او درباره مهاجرت با 1130 مورد در صدر لیست است. ادعاهای نادرست در حوزه سیاست خارجی و مناسبات تجاری با 822 ادعا در صندلی دوم است و ادعاهایی در حوزه اقتصادی با 768 مورد و ادعاهایی در حوزه اشتغال با 741 مورد در صندلی های بعدی قرار می گیرند.

52311

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 896

به "جدیدترین آمار درباره تعداد دروغ های ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین آمار درباره تعداد دروغ های ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید