حمله طرفداران برایتون به مونرئال: شرم آور بود!

به گزارش جعبه مهر، امیدواریم اتحادیه فوتبال انگلیس نگاهی به شیرجه مونرئال بیندازد. چطور می گردد که داوران کنار صحنه شیرجه نتوانند تمارض بودن آن را تشخیص دهند و خطا اعلام می نمایند.

حمله طرفداران برایتون به مونرئال: شرم آور بود!

بدشانسی بزرگ جهانبخش و اشتباه محرز داور

بازی در استادیوم امارات لندن برای علیرضا جهانبخش خوش یُمن نبود چرا که او ناعادلانه از سوی داور بازی تیمش مقابل آرسنال مجازات شد. در جریان این بازی بال ایرانی برایتون در محوطه جریمه تیمش در تعقیب ناچو مونرئال، مدافع اسپانیایی توپچی ها بود که بازیکن حریف با یک شیرجه محرز خودش را به زمین انداخت و داور را فریب داد. به این ترتیب آنتونی تیلور نقطه پنالتی را نشان داد و زمینه گلزنی تیم میزبان را توسط پیر امریک اوبامیانگ فراهم آورد.

تیلور در حالی در یک قدمی صحنه، فریب شیرجه مدافع اسپانیایی آرسنال را خورد که تصاویر تلویزیونی نشان می دادند هیچ برخوردی میان جهانبخش و مونرئال صورت نگرفته بود. به همین دلیل طرفداران پس از بازی در شبکه های اجتماعی به مونرئال حمله کردند.

یکی از آنها نوشته است: حرکت ناچو مونرئال کاملاً شرم آور بود. هواداری دیگر انگشت اتهام را به سمت داور نشانه گرفته و نوشته است:واقعاً این را پنالتی گرفتی تیلور؟ اگر تو نتوانی این صحنه ها را ببینی، چه چیز دیگری را می بینی؟ یاری داور ویدئویی دیگر ضروری است، واقعاً ضروری است. به جای اعلام پنالتی باید به مونرئال کارت زرد می دادی. نفر سوم ابراز امیدوار نموده که مدافع آرسنال خارج از گود مجازات گردد. او گفته: امیدواریم اتحادیه فوتبال انگلیس نگاهی به شیرجه مونرئال بیندازد. چطور می گردد که داوران کنار صحنه شیرجه نتوانند تمارض بودن آن را تشخیص دهند و خطا اعلام می نمایند. دیروز فابینیو و امروز مونرئال. این ها بدترین تصمیماتی بودند که من از سوی داور دیده ام.

هفته گذشته کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس فاتریک بامفورد، مهاجم تیم لیدز یونایتد را به خاطر کوشش برای فریب داور و تمارض به خوردن ضربه آرنج انور قاضی، بازیکن استون ویلا به صورت او، دو جلسه محروم شد.

3-270

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1682

به "حمله طرفداران برایتون به مونرئال: شرم آور بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله طرفداران برایتون به مونرئال: شرم آور بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید