خبرنگاران بخشی از برق آبعلی برای حل مشکل شهرک صنعتی دماوند اختصاص یافت

به گزارش جعبه مهر، تهران- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران با اشاره به شتاب توسعه صنعتی در شهرستان دماوند، فراهم سازی زیرساخت ها و بستر لازم برای جذب سرمایه گذاران از جمله برطرف مشکل قطعی برق باید در اولویت کاری همه دستگاه ها باشد، گفت به صورت ضروری بخشی از برق پیست آبعلی به این شهرک اختصاص یافت.

خبرنگاران بخشی از برق آبعلی برای حل مشکل شهرک صنعتی دماوند اختصاص یافت

به گزارش خبرنگاران و به نقل استانداری تهران، حشمت الله عسگری روز شنبه در نشست آنالیز مسائل برق شهرک صنعتی دماوند حل مشکل برق شهرک صنعتی دماوند را با توجه به رشد سریع واحدهای ایجاد شده و در دست ساخت این شهرک ضروری دانست.

وی اضافه نمود: تامین برق از پست آبعلی به صورت محدود می تواند پاره ای از مسائل برق شهرک را مرتفع سازد اما ایجاد پست 63 کیلو وات برای احتیاجهای آینده برق این شهرک ضرورت دارد.

عسگری اظهارداشت: با توجه به واگذاری 169 فقره طرح صنعتی و آغاز به ساخت 153واحد تولیدی طی ماه های گذشته، احتیاج به تامین برق برای واحدهای تولیدی در اولویت است که این موضوع در قالب برنامه شفاف زمانبندی و انجام تعهد دستگاه های ذیربط به شمار می رود.

در این جلسه مصوب شد با آنالیز های کارشناسی طی مدت 2 هفته زمین مورد احتیاج مشخص تکلیف و چهارماه بعد از تحویل زمین پست 63کیلو وات سیار راه اندازی گردد و در اختیار شهرک صنعتی دماوند قرار گیرد.

همچنین مصوب شد برای حل مشکل کوتاه مدت برق شهرک 2 مگاوات از پیست آبعلی به این شهرک اختصاص یابد.

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9115

به "خبرنگاران بخشی از برق آبعلی برای حل مشکل شهرک صنعتی دماوند اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بخشی از برق آبعلی برای حل مشکل شهرک صنعتی دماوند اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید