دلیل شکایت افشارزاده از استقلال

به گزارش جعبه مهر، مدیرعامل پیشین استقلال توضیحاتی درباره شکایتش از این باشگاه ارائه کرد و گفت: به خاطر دریافت حق و حقوقم این شکایت را انجام دادم.

دلیل شکایت افشارزاده از استقلال

به گزارش مهر، بهرام افشارزاده که از اردیبهشت ماه 1393 تا مرداد 1395 به مدت دو فصل مدیریت و سرپرستی باشگاه استقلال تهران را بر عهده داشت، از این باشگاه به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش شکایت نموده است.

این شکایت با محکوم شدن باشگاه استقلال از طرف کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال همراه بوده است. این کمیته امروز، یکشنبه 26 اسفند، در رابطه با شکایت افشارزاده از استقلال حکمِ پرداخت مبلغ 2/040/000/000 ریال بابت قرارداد و 50/200/000 ریال بابت هزینه رسیدگی در حق بهرام افشارزاده به صورت غیر قطعی را صادر کرد.

به همین دلیل بهرام افشارزاده با تاکید بر اینکه شکایتش از باشگاه استقلال برای یک سال پیش بود، گفت: ظاهراً فدراسیون فوتبال خواب است که تازه بعد از یک سال به موضوع رسیدگی نموده است.

وی توضیح داد: طی مدت زمان دو سالی که مدیریت باشگاه استقلال را بر عهده داشتم، حق و حقوق خود را به صورت کامل دریافت نکردم. شکایتم در این زمینه بود و اینکه طبق قرارداد و بر اساس مستندات ارائه شده بتوانم آنها را در اختیار بگیرم.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که مگر مدیران عامل باشگاه ها هم حقوق می گیرند؟، گفت: چرا نگیرند!؟ مدیران هم مانند بقیه کار می نمایند. از صبح زود تا ساعت 11 شب در باشگاه بودم و امورات را پیگیری می کردم اما نباید حق و حقوقی داشته باشم و حقوق بگیرم؟ مگر می گردد؟

وی ادامه داد: همه مدیران باشگاه ها قرارداد می بندند و حقوق هم می گیرند. چه کسی گفته که مدیران حقوق نمی گیرند؟ چنین چیزی صحت ندارد.

افشارزاده در خصوص پیگیری شکایتش از استقلال گفت: فدراسیون حالا بعد از یک سال اعلام رأی نموده که به صورت غیرقطعی است اما من پیگیر موضوع خواهم بود چراکه بابت دو سال مدیریت در استقلال طلبکارم.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 1340

به "دلیل شکایت افشارزاده از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل شکایت افشارزاده از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید