رفتار روسیه بزرگترین چالش پیش روی اروپا است

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، وزیر دفاع آلمان طی سخنانی، رفتار روسیه را به عنوان یک خطر روز افزون و جدی برای تمامی اتحادیه اروپا دانسته و بر لزوم آمادگی لازم برای مقابله با تهدیدات احتمالی از سوی مسکو تاکید نمود.

رفتار روسیه بزرگترین چالش پیش روی اروپا است

با ما سفر کنید و با تورهای سفر به اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

بر اساس این گزارش، آنگرت کرمپ کارنبائر که این سخنان را در گفتگوی خبری خود با شبکه تلویزیونی RND مطرح می کرد گفت: با (رشد) فناوری های جدید، چالش ها نیز به شکل ترکیبی آن هم نه تنها در سطح منطقه ای، رو به افزایش هستند که به عنوان مثال می توان به رفتار روسیه اشاره نمود.

وی همچنین در ادامه سخنان خود، بدون ارائه هیچ گونه شواهد و مدارکی گفت: آلمان اغلب بر روی حملاتی متمرکز شده که می تواند از سوی روسیه رخ دهد.

این در حالیست که پیشتر، الکساندر گروشکو معاون وزیر خارجه روسیه اعلام نموده بود که مسکو آماده برقراری ارتباطی سازنده و پاسخی عملگرایانه در روابط خود با اتحادیه اروپا بوده که البته این روابط تنها بر اساس احترام متقابل و برابری شکل خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9593

به "رفتار روسیه بزرگترین چالش پیش روی اروپا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار روسیه بزرگترین چالش پیش روی اروپا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید