فاز سوم کمپ های گردشگری سورین و نوروز شهر بانه به بهره برداری می رسد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه گفت: فاز سوم توسعه کمپ های گردشگری سورین و نوروز تا سرانجام شهریورماه سال 97 به بهره برداری می رسد.

فاز سوم کمپ های گردشگری سورین و نوروز شهر بانه به بهره برداری می رسد

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، سعدالله رحیمی خواه رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان بانه یکشنبه 24 تیر 97 با اشاره به حضور مهمانان تابستانی در شهر بانه، گفت: توسعه گردشگری و معرفی ظرفیت های مختلف بانه در راستای جذب گردشگر و رونق مالی این شهرستان همیشه مورد تاکید و توجه مدیران استانی بوده است.

او اضافه نمود: تاکنون در بین انواع گونه های گردشگری، گردشگری تجاری در بانه با توجه به تاثیرات گسترده مالی توجه بیشتری را به خود جلب نموده است اما در کوشش هستیم تا با معرفی ظرفیت های فرهنگی و تاریخی در مناطق مختلف بانه، گردشگران بیشتری را پذیرا باشیم.

رحیمی خواه به ظرفیت های اقامتی در بانه اشاره نمود و گفت: 8 هتل و 6 مهمانپذیر با ظرفیت اقامتی بیش از 1200 نفر پذیرای مهمانان است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بانه اظهار کرد: با مدیریت اعتبارات و هزینه ها تا خاتمه شهریور ماه فاز سوم توسعه کمپ های گردشگری سورین و نوروز با اعتبار 4 میلیارد و 700 میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 19 شهریور 1398 شناسه مطلب: 2564

به "فاز سوم کمپ های گردشگری سورین و نوروز شهر بانه به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاز سوم کمپ های گردشگری سورین و نوروز شهر بانه به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید