قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا

به گزارش جعبه مهر، قرعه کشی پنجمین طرح عرضه محصولات سایپا با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد و اسامی منتخبان فردا به وسیله سایت این گروه خودروسازی اطلاع رسانی خواهد شد.

قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، در این طرح که چهار خودرو شامل دو مدل محصول کوییک و دو مدل وانت 151 عرضه شده بود، در مجموع 84 هزار و 642 نفر ثبت نام نموده بودند که از این تعداد 83 هزار و 871 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

امروز هشت هزار نفر طی قرعه کشی انتخاب خواهند شد و چهار هزار نفر معادل 50 درصد برندگان قرعه کشی نیز به عنوان رزرو انتخاب می شوند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل نمایند، جایگزین شوند.

در این طرح برای خودرو کوییک 41 هزار و 719 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد سه هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و یک هزار و 500 نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می شوند.

برای خودرو کوییک.آر نیز 34 هزار و 848 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، سه هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و یک هزار و 500 نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می شوند.

برای خودرو وانت151 نیز چهار هزار و 30 نفر ثبت نام کردند که از این میزان یک هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و 500 نفر جایگزین انتخاب شدند.

وانت151 آپشنال نیز سه هزار و 274 متقاضی داشت که در قرعه کشی امروز یک هزار نفر به عنوان منتخب اصلی و 500 نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند.

اسامی منتخب در این طرح، پس از تایید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا (یکشنبه) اعلام خواهد شد. همچنین با ارسال پیامک به منتخبان اطلاع رسانی خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6951

به "قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید