مربی پرسپولیس: می گویند ما تیم حکومتی هستیم ولی...

به گزارش جعبه مهر، حمید مطهری بعد از انتها بازی پرسپولیس با گل گهر سیرجان در نشست خبری حاضر شد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مربی پرسپولیس: می گویند ما تیم حکومتی هستیم ولی...

مطهری بعد از بازی که با نتیجه 3 بر یک به سود پرسپولیس تمام شد، گفت: قبل از بازی گفته بودم ملاقات سختی خواهد بود. نگاهمان به بازی رفت و برد 5 بر صفر نبود. تیم ها در دور برگشت با تمام وجود کار می نمایند. بازی سنگین و قدرتی بود. عادت تیم های قلعه نویی این است که توپ سریع به کناره ها برود و ارسال گردد. دویدن به عقب بازیکنان ما فوق العاده بود.

وی اضافه کرد: نیمه اول کنترل بازی دست ما بود، اما در نیمه دوم عقب ماندیم که بخشی از آن استراتژی خودمان برای حفظ انرژی بود. دقایق آخر فشار گل گهر ما را عقب نشاند، ولی توانستیم روی ارسال از کناره های آن ها باهوش باشیم. ضربه ایستگاهی گل گهر که منجر به گل آن ها شد، از جایی که من بودم خطا نبود. مثل همواره تیمی با فکر برنده خواه بودیم و اینکه می دانستیم از باز چه می خواهیم.

مربی تیم پرسپولیس در واکنش به اظهارات قلعه نویی سرمربی گل گهر در مورد اینکه پنالتی گل گهر در این مسابقه گرفته نشد، گفت: این نظر ایشان بوده است. زمانی که بازی 2 بر یک شد، خطای ترابی که منجر به گل حریف شد، خطا نبود. روی آن صحنه که شما می گویید نیرو را ابتدا بازیکن گل گهر روی احسان پهلوان وارد کرد. به نظرم اصلا خطا هم نبود.

مطهری درباره تعریف امیر قلعه نویی از عملکرد حامد لک دروازه بان پرسپولیس، تاکید نمود: ما یک تیم هستیم. همه بازیکنان برترین بازیکن زمین بودند.

مربی پرسپولیس در انتها گفت: بعد از بازی و در رختکن، خودمان خجالت کشیدیم به صورت بازیکنان نگاه کنیم. پرداختی قرارداد ها 5 درصد، 5 درصد است که آن را هم نمی دهند. نمی دانم شرایط اقتصادی یک تیم حکومتی چگونه است. همه می گویند ما یک تیم حکومتی هستیم، ولی پولش را کسان دیگری می برند. پرسپولیس پولی ندارد. بچه ها با جان و دل بازی می نمایند. کل این تیم با این همه بازی آسیایی، لیگ و حذفی 35 میلیون پاداش گرفته است. اولویت ما پول نیست. نمی خواهم کام طرفداران را تلخ کنم. ما به عشق پرسپولیس مانده ایم و کار می کنیم. همه ما پیشنهادات بالا داشته ایم. همه جوره به ما وصله می چسبانند که ما تیم حکومتی هستیم. چرا پول تیم حکومتی را تیم های دیگر می برند؟ خجالت کشیدیم به بازیکنان نگاه کنیم. اینقدر پر کوشش ظاهر می شوند و این نتایج را می گیرند، ولی بی پول!

شرکت دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور لحظه آخری، تور ارزان، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 10585

به "مربی پرسپولیس: می گویند ما تیم حکومتی هستیم ولی..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پرسپولیس: می گویند ما تیم حکومتی هستیم ولی..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید