مسکو: آمریکا و متحدانش به زندگی مردم کشورهای تحت تحریم توجهی ندارند

به گزارش جعبه مهر، نماینده دائم روسیه در مقر اروپایی سازمان ملل متحد چهارشنبه شب از تحریمهای یکجانبه آمریکا علیه بعضی کشورها انتقاد کرد و گفت، آمریکا و متحدانش به فکر حقوق بشر نیستند.

مسکو: آمریکا و متحدانش به زندگی مردم کشورهای تحت تحریم توجهی ندارند

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل جعبه مهر، نماینده دائم روسیه در مقر اروپایی سازمان ملل متحد چهارشنبه شب از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه بعضی کشورها انتقاد کرد.

گنادی گاتیلوف نماینده دائمی روسیه در مقر اروپایی سازمان ملل متحد در شهر ژنو واقع در سوئیس در توییتی نوشت: کشورهای عضو اتحادیه اروپا و آمریکا از ذکر تاثیر تحریمهای یکجانبه خود بر زندگی عامه مردم در کشورهای دیگر امتناع می ورزند. این یک بازی ژئو پلتیکی است که در آن جایی برای همبستگی و نگرانی در زمینه حقوق بشر وجود ندارد.

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز اخیرا در نامه ای خطاب به آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد توضیح داد، هرگونه تحریم یا محدودیت جدید توسط شورای امنیت خلاف تعهدات داده شده به ایران است و مسئولیت آن بر عهده آمریکا و هر موجودیتی است که یا به آن یاری نموده و یا در قبال رفتار غیرقانونی اش سکوت کند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 19 تیر 1399 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 6141

به "مسکو: آمریکا و متحدانش به زندگی مردم کشورهای تحت تحریم توجهی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو: آمریکا و متحدانش به زندگی مردم کشورهای تحت تحریم توجهی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید