مشکل تأمین سوخت در مناطق محروم و صنایع رفسنجان باید برطرف گردد

به گزارش جعبه مهر، به گزارش خبرنگاران، رضا باقری بعدازظهر سه شنبه در ستاد سوخت شهرستان رفسنجان گفت: پیش از این شرکت نفت با فرمانداری همکاری داشت و نفت را تامین می کرد، به طور مثال در مهمانشهر علی رغم اینکه در بخش هایی از آن گازرسانی شده اما ساکنان آن احتیاج به نفت دارند.

مشکل تأمین سوخت در مناطق محروم و صنایع رفسنجان باید برطرف گردد

وی با بیان اینکه وظیفه ما است که به این قشر خدمت رسانی کنیم، اضافه کرد: مسئله ای که سال جاری با آن برخورد کردیم این بود که متأسفانه شرکت نفت اعلام نموده جاهایی که گازرسانی شده، سوخت تعلق نمی گیرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رفسنجان ادامه داد: برای روستاها هر سال مقداری سوخت در اختیار بخشداران قرار می دادیم و بعضا منازلی هستند که گازکشی نشده و سوخت رسانی می شد که تا الان جلوی سوخت رسانی گرفته شده است.

باقری به مشکل واحدهای صنعتی نیز اشاره و اعلام کرد: واحدهای صنعتی مانند مجتمع مس سرچشمه رفسنجان نیز مشکل سوخت دارند و ما باید برای حل این مشکل هر کاری کنیم تا چرخ صنعت نایستد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رفسنجان توضیح داد: از دو، سه ماه گذشته پیگیر مشکل سوخت مس سرچشمه بودیم مهرماه مشکل شان رفع شد و ماه آبان به سختی سوخت شان را خودشان تأمین کردند الان هم مشکل سوخت دارند.

وی گفت: قرار است جلسه ای در استان برگزار گردد تا فرمانداران شهرستانها مشکل سوخت منازل، واحدهای صنعتی و ... را مطرح نمایند و این موضوع رفع گردد.

معاون فرماندار رفسنجان توضیح داد: از زمانی که قیمت دلار افزایش پیدا کرد قیمت سوخت افزایش یافت و قیمت گازوئیل هم مسائلی به وجود آورده که امیدواریم این مسائل رفع گردد.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 750

به "مشکل تأمین سوخت در مناطق محروم و صنایع رفسنجان باید برطرف گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل تأمین سوخت در مناطق محروم و صنایع رفسنجان باید برطرف گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید