واکنش ترامپ به درخواست های جدید برای استیضاح او

به گزارش جعبه مهر، رئیس جمهور آمریکا به درخواست های جدید برای استیضاح او در پی گفت وگوی تلفنی با رئیس جمهور اوکراین واکنش نشان داد.

واکنش ترامپ به درخواست های جدید برای استیضاح او

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا امروز دوشنبه به تشدید درخواست ها برای استیضاح او به دلیل آنچه در گفت وگوی تلفنی با رئیس جمهور اوکراین گفته، واکنش نشان داد.

ترامپ روز دوشنبه در پاسخ به شدت دریافت فشارها روی نمایندگان کنگره برای استیضاح او گفت: گفت وگوی بی نقصی با رئیس جمهور اوکراین داشتیم. همه این را می دانند. این [بحث استیضاح] باز هم ماجرای ساحره گیری های یک دموکرات است. آنها در ماجرای روسیه نتوانستند کاری نمایند، در بحث رکود نتوانستند کاری نمایند در همه چیزهای دیگر شکست خوردند، حالا این مسئله را پیش کشیده اند.

رسانه های آمریکا گزارش داده اند در روزهای گذشته، بعد از آنکه ترامپ گفت با رئیس جمهور اوکراین درباره جو بایدن، معاون سابق رئیس جمهور آمریکا و نامزد فعلی حزب دموکرات در انتخابات 2020 حرف زده، صحبت از استیضاح او شدت گرفته است.

ترامپ روز یکشنبه به خبرنگاران گفت در گفت وگوی تلفنی روز 25 جولای با رئیس جمهور اوکراین هم به او تبریک گفته و هم با او درباره فساد در این کشور شرق اروپا صحبت نموده است.

ترامپ گفت در این مکالمه تلفنی، به عنوان مثال، مسئله جو بایدن و پسرش را مطرح نموده که عضو هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراینی هستند.

رئیس جمهور آمریکا در این باره گفت: ما نمی خواهیم آدم های کشور ما مثل جو بایدن و پسرش نقشی در ایجاد فساد موجود در اوکراین داشته باشند.

اعتراف ترامپ به گفت وگو درباره این موضوع با رئیس جمهور اوکراین فشارها روی حزب دموکرات برای کلید زدن روند استیضاح علیه او را تشدید نموده است. حتی برخی از سیاستمداران جمهوری خواه هم از ترامپ خواسته اند محتوای گفت وگوی خودش با رئیس جمهور اوکراین را علنی کند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 3148

به "واکنش ترامپ به درخواست های جدید برای استیضاح او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به درخواست های جدید برای استیضاح او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید