واکنش تند آذری به بیانیه باشگاه استقلال

به گزارش جعبه مهر، مدیرعامل فولاد خوزستان نسبت به بیاینه باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

واکنش تند آذری به بیانیه باشگاه استقلال

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فولاد خوزستان در حال پیروز شد با نتیجه 2 بر یک شاگردان محمود فکری را شکست دهد که این بازی با حواشی فراوانی همراه بود. در خاتمه این دیدار فیلمی منتشر شد که در آن محمود فکری در مصاحبه با محمد قاسمی نژاد از الفاظ رکیکی استفاده کرده بود که این امر واکنش باشگاه فولاد را در برداشت و باشگاه فولاد بیان نمود که از محمو فکری شکایت خواهد کرد.

باشگاه استقلال در دفاع از سرمربی خود بیانیه ای را منتشر کرد که واکنش سعید آذری مدیرعامل فولادی ها را در برداشت.

آذری در صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت:

راست می گویید من برای خیلی از چیزها باید عذرخواهی کنم. اول باید عذرخواهی کنم که جای دکتر واعظ آشتیانی، دکتر قریب، حاج کاظم اولیایی و دیگر فرهیختگان نه چندان دور استقلال را نمی شود به این سادگی پر کرد.

دوم به این خاطر که ظاهراً توهین به نوامیس برای برخی اینقدر پیش پا افتاده است که آن را با مصاحبه علیه ارکان برخی سیستم ها مقایسه می کنند و برایشان اهمیتی ندارد که به نوامیس یک استان و مردم هوادار یک تیم و خانواده مربیان آن تیم به آسانی مقایسه می شود.

سوم به خاطر اینکه تمرکز این را نداشتند که 10 دقیقه تیمشان با یک بازیکن کمتر بازی می کرد و متوجه نبودند.

چهارم به خاطر اینکه نمی دانستم کسانی که در رسانه ملی مانند آب خوردن آبروی برادر مسلمان خود را می برند در حالی که ماه ها کنار هم نان و نمک خورده اند به زیرمجموعه خود نمی گویند که هرچه به دهانتان می آید را نباید در میدان ورزش به دیگران بگویید.

پنجم منِ بچه پایین شهر بازهم از طرف شما بالانشین های متمدن از کسانی که این صحنه های ناهنجار توهین به نوامیس را دیدند، عذرخواهی می کنم.

ششم از اینکه در نهایت متوجه نیستم یا خودم را به عدم توجه زده ام که عیار انسان ها در روزهای سخت مشخص می شود و همه قدرت مردان در بین خودشان مطرح است و پای نوامیس را در آوردگاه ورزشی وسط معرکه نمی کشند عذر می خواهم البته بازهم از طرف شما.

در خاتمه از همه آن موج عظیم و فرهیخته که دل به شما خوش کرده اند و فکر می کنند شما کشتی آنان را به ساحل نجات می رسانید عذر می خواهم چون دل سپردن به شما دل سپردن به سراب است و سراب را خاتمهی به جز هلاکت نیست. از شما هم عذر می خواهم برای اینکه فکر کردم برایتان نوامیس حریفانتان قابل احترامند ولی بسی اشتباه فکر کردم و کاش نگفته بودم، کاش گفته بودم به خاطر توهین شما به مجموعه ما، ما را عفو بفرمایید. ما اشتباه کردیم مورد توهین شما قرار گرفتیم.

نردبان این جهان ما و منی است

عاقبت این نردبان بشکستنی است

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 8344

به "واکنش تند آذری به بیانیه باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند آذری به بیانیه باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید