واکنش طالب ریکانی به شایعه حضور در استقلال

به گزارش جعبه مهر، طالب ریکانی درباره شایعات پیرامون همکاری اش با صنعت نفت آبادان و احتمال پیوستن به استقلال گفت: من از این موضوع بی خبرم. با وجود احترام زیادی که برای استقلال، هواداران عزیز این باشگاه و آقای فرهاد مجیدی به عنوان یکی از اسطوره های استقلال قائل هستم، تا به امروز هیچ تماسی از سوی این باشگاه با من نبوده و من در حال حاضر بازیکن نفت هستم.

واکنش طالب ریکانی به شایعه حضور در استقلال

او ادامه داد: من یک سال دیگر با صنعت نفت قرارداد دارم و از زمانی که به مدرسه فوتبال رفتم در نفت بودم و دو مرتبه به اجبار از این باشگاه جدا شدم. من از آن دسته بازیکنانی نیستم که به محض رسیدن یک قرارداد بخواهم بگویم که طرفدار استقلال یا پرسپولیس هستم. من برای این دو تیم مانند تمام تیم های لیگ فزونی احترام قائلم، اما از زمانی که چشمم را باز کردم رنگ زرد را دیدم و امیدوارم که این مسائل هرچه زودتر تمام شود.

ریکانی درباره شرایط این باشگاه گفت: امیدوارم باشگاه به جای اینکه بخواهد بازیکنان را بفروشد تا مسائل را برطرف کند، این اتفاقاتی که می افتد و مسائلی که ما داریم را برطرف کنند نه اینکه هر روز مردم از خواب بیدار شوند و چنین شایعاتی را بخوانند. دلخوشی مردم عزیز آبادان همین تیم صنعت نفت است و امیدوارم تمام مسئولان به فکر این تیم باشند و مسائل آن ها را برطرف کنند.

هافبک تیم صنعت نفت آبادان درخصوص اینکه در تابستان هم موضوع پیوستن او به استقلال مطرح شده بود، گفت: بله، این مسائل مطرح شده بود، اما من بازهم می گویم من یک بازیکن حرفه ای هستم و حتی اگر هم کسی با من تماسی برقرار کند آن ها را به باشگاه ارجاع می دهم. نه تنها باشگاه بزرگ استقلال بلکه هر باشگاه دیگری که برای من پیشنهاد داشتند به باشگاه ارجاع دادم که حرف و حدیثی در این باره نباشد.

ایلنا

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 9468

به "واکنش طالب ریکانی به شایعه حضور در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش طالب ریکانی به شایعه حضور در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید