پیشنهاد پاداش 300 یورویی دولت فرانسه به پلیس های ناراضی

به گزارش جعبه مهر، دولت فرانسه در کوشش برای حل و فصل درخواست ارتقای شرایط شغلی نیروهای پلیس، پیشنهاد پاداش 300 یورویی به آن افسرانی را داد که در جریان اعتراضات گسترده از ماه گذشته مستقر شده اند.

پیشنهاد پاداش 300 یورویی دولت فرانسه به پلیس های ناراضی

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه ایده حق الزحمه اعتراضات را اوایل ماه ارائه نموده بود. این پیشنهاد دولت یک روز پس از آن مطرح شد که دو واحد پلیس در اعتراض به تعداد نیروها و مسائل مرتبط با بودجه از زمان کارشان کم کردند. با این حال معین نیست که آیا این پیشنهاد مالی از شدت خشم نیروهای پلیس می کاهد یا خیر.

گفت وگوها میان نمایندگان یگان پلیس و مقام های وزارت کشور فرانسه سه شنبه پس از سه ساعت متوقف شد و قرار است امروز چهارشنبه دوباره از سر گرفته گردد.

براساس آمارهای دولت، این پاداش به 111 هزار افسر پلیس و پرسنل ارتش پرداخت می گردد و 33 میلیون یورو خرج روی دست ماکرون می گذارد. انتظار می رود مجلس ملی فرانسه این مساله را در بودجه 2019 مورد بحث قرار دهد. یگان های پلیس به جای پاداش می خواهند تا دولت پول هزاران ساعت اضافه کار پرداخت نشده را که طی سال ها تجمیع شده است، بپردازد.

اتحادیه یگان های پلیس از دولت خواسته است تا وضعیت نیروهای پلیس این کشور را مورد رسیدگی قرار دهد و همزمان از نیروها خواسته است تا امروز از کارشان بکاهند و تنها به تماس های اضطراری پاسخ دهند.

مسافرت رو: مسافرت رو: آگاهانه سفر کنیم تا بیشتر از سفر لذت ببریم

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 828

به "پیشنهاد پاداش 300 یورویی دولت فرانسه به پلیس های ناراضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد پاداش 300 یورویی دولت فرانسه به پلیس های ناراضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید