پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مرداد 1401

به گزارش جعبه مهر، امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و پنج درجه به مرور و در طول روز به سی و شش درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مرداد 1401

به گزارش خبرنگاران؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران آفتابی خواهد بود.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 37 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (24 مردادماه) آفتابی با حداقل دمای 27 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه (25 مردادماه) آفتابی با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 37 درجه سانتیگراد و برای روز چهارشنبه (26 مردادماه) آفتابی با حداقل دمای 24 درجه و با حداکثر دمای 36 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شرایط آلودگی هوای تهران؛ کیفیت هوا در شرایط قابل قبول واقع شده است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای مرکز در حال حاضر روی عدد 91 یعنی بازه قابل قبول واقع شده است.

در 24 ساعت گذشته این شاخص هوای مرکز روی عدد 128 یعنی بازه قابل قبول قرار داشته است.

تهران از ابتدای سال دو روز هوای پاک، 69 روز قابل قبول، 64 روز ناسالم برای افراد حساس جامعه و 5 روز ناسالم برای همه افراد، یک روز بسیار ناسالم و دو روز هوای خطرناک داشته است.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور برای چند روز آینده

براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ملی 5 روز آینده در اغلب منطقه ها کشور جوی آرام و پایدار حاکم است.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ملی 5 روز آینده در اغلب منطقه ها کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. بعلاوه طی این مدت در جنوب سیستان و بلوچستان ارتفاعات السوق دهن وجوب کرمان بویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابرو رگبار پراکنده، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید وقتی رخ می دهد. در شمال سیستان وبلوچستان و منطقه های از شرق کشور وزش باد گاهی همراه با خش گردان پدیده غالب است.

طی دو روز آینده آسمان استان های خوزستان، ایلام و شمال بوشهر غبار آلود است و در بعضی مسامات وزش باد و گردوخاک رخ خواهد داد. طی 2 روز آینده در اغلب منطقه ها کشور بویژه نیمه شمالی کشور افزایش نسبی دما (بین 2 تا 4 درجه) رخ خواهد داد. طی 3 روز آینده شرق دریای عمان مواج و متلاطم است.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11213

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مرداد 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا دوشنبه 24 مرداد 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید