پیمان میری: اعتمادبه نفس بازیکنان نفت مسجدسلیمان بازگشت تا نتایج خوبی بگیریم، به سقوط فکر نمی کنیم

پیمان میری، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما به سقوط فکر نمی کنیم و هدف مان این است که باز هم در جدول به رتبه های بالاتر صعود کنیم.

پیمان میری: اعتمادبه نفس بازیکنان نفت مسجدسلیمان بازگشت تا نتایج خوبی بگیریم، به سقوط فکر نمی کنیم

پیمان میری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، درباره آخرین وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و پیروزی برابر پیکان هم به تیم ما یاری کرد تا چند پله در جدول صعود کنیم. خدا را شکر می کنم که در این بازی گل زدم و این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود. در حال حاضر روحیه تیم بالاست و خودمان را آماده بازی با ذوب آهن می کنیم.

وی در خصوص اینکه چه دلایلی باعث شد تا نفت مسجدسلیمان از انتهای جدول تا حدودی فاصله بگیرد، توضیح داد: وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد، شرایط روحی و تمرکز بازیکنان به هم می ریزد. با آمدن مرزبان اما شرایط تیم ما رفته رفته بهتر شد و توانستیم نتایج خوبی بگیریم. در این چند هفته اعتمادبه نفس بازیکنان بازگشت تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. شش امتیازی که از بازی با سپیدرود و پیکان گرفتیم، شرایط تیم ما را تغییر داد و این در حالی است که بازیکنان در چند هفته گذشته، اعتمادبه نفس شان را از دست داده بودند.

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش آیا تیمش از منطقه سقوط جدا شده است یا خیر، گفت: ما اصلاً به سقوط فکر نمی کنیم، چون از لحاظ فنی پتانسیل بالایی داریم. در نیم فصل دوم هم می توانیم خودمان را تقویت کنیم و قطعاً شرایط نفت مسجدسلیمان در نیم فصل دوم بهتر خواهد شد. امیدوارم که در بازی برابر ذوب آهن هم نتیجه خوبی بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیمان میری: اعتمادبه نفس بازیکنان نفت مسجدسلیمان بازگشت تا نتایج خوبی بگیریم، به سقوط فکر نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمان میری: اعتمادبه نفس بازیکنان نفت مسجدسلیمان بازگشت تا نتایج خوبی بگیریم، به سقوط فکر نمی کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید