کاهش 35 درصدی آمار تلفات جاده ای استان یزد

به گزارش جعبه مهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از کاهش 35 درصدی آمار تصادفات و تلفات جاده ای استان در چهارماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبرداد.

کاهش 35 درصدی آمار تلفات جاده ای استان یزد

به گزارش خبرنگار از ، محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در جلسه کمیته ایمنی، حمل و نقل و سوانح جاده ای استان با حضور مدیران دستگاه های مرتبط، بر لزوم تشکیل و تکمیل بانک اطلاعاتی تلفات جاده ای بر بستر GIS تأکید کرد.

او همچنین تکمیل اطلاعات مکانی تصادفات جاده ای، تکمیل فرم ها و صحیح بودن اطلاعات داخل فرم ها را خواستار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: برای هر کدام از تصادفات فوتی چهار ماهه ابتدای سال 99، فرم های ارائه شده از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای از سوی کمیته ای متشکل از نماینده این اداره کل، پلیس راه و دفتر فنی استانداری تکمیل و در جلسه آینده کمیته ایمنی، حمل و نقل و حوادث جاده ای ارائه شود.

در این جلسه گزارشی از پیاده سازی اطلاعات تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی محور های مواصلاتی استان، بر بستر GIS از سوی اداره کل حمل و نقل جاده ای استان ارائه شد.

در این گزارش میزان خطا های مکانی، ثبت شده اطلاعات تصادفات مورد بحث و مصاحبه قرار گرفت و بر کاهش این خطا ها با ثبت اطلاعات مکانی تصادفات توسط پلیس راه استان تاکید گشت.

در ادامه نشست گزارشی از میزان تلفات و تصادفات جاده ای و مقایسه چهار ماهه امسال با مدت مشابه پارسال، ارائه شد که آمار ارائه شده کاهش 35 درصدی تلفات جاده ای را نشان می دهد.

همچنین گزارش ارائه شده از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان درخصوص پوشش ارتباطی در راه های استان نشان داد، که 97 درصد از سطح شبکه راه های برون شهری استان دارای پوشش ارتباطی تلفن همراه هستند.

غ

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 7177

به "کاهش 35 درصدی آمار تلفات جاده ای استان یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 35 درصدی آمار تلفات جاده ای استان یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید