کمدینی عجیب از دنیای حیوانات، عکس

به گزارش جعبه مهر، فرادید نوشت: جنبۀ طنزآمیز چهره و شخصیت راکون ها به قلمرو سینما هم راه پیدا نموده است. فیلم همه چیز همه جا به یکباره که سال قبل بیشتر جوایز اسکار را از آن خودش کرد، در یکی از صحنه های طنزآمیزش از حضور یک راکون مکانیکی استفاده نموده بود.

کمدینی عجیب از دنیای حیوانات، عکس

جایزۀ عکاسی کمدی حیات وحش (Comedy Wildlife Photography Awards) از سال 2015 به همت یک عکاس حیات وحش به نام پل جوینسون هیکس راه اندازی شد. این مسابقه همانطور که از نامش پیداست، به انتخاب عکس هایی می پردازد که طنزآمیزترین لحظات از زندگی حیوانات مختلف را به تصویر می کشند.

در آخرین دورۀ این رقابت در سال 2022 عکس یک راکون که انگار داشت برای دوربین دست تکان می داد، در جمع عکس های برگزیده نهاده شد و در فضای اینترنت هم حسابی دست به دست شد. اما این تنها درخشش راکون ها در این رقابت نبوده است. تصاویر دیگری از این حیوان بامزه در سال های قبل نیز به جمع فینالیست ها راه پیدا نموده بودند.

جنبۀ طنزآمیز چهره و شخصیت راکون ها به قلمرو سینما هم راه پیدا نموده است. فیلم همه چیز همه جا به یکباره که سال قبل بیشتر جوایز اسکار را از آن خودش کرد، در یکی از صحنه های طنزآمیزش از حضور یک راکون مکانیکی استفاده نموده بود. این راکون سرآشپز روی سر یک آشپز نشسته بود و حرکاتش را راهنمایی می کرد تا بتواند غذایی به نام راکاکونی را بپزد! (همانطور که موش سرآشپز در پختن راتاتویی مهارت داشت).

در اینجا تصاویر طنزآمیزی از راکون ها را ملاحظه می کنید که در سال های مختلف جزء فینالیست های رقابت عکاسی کمدی حیوانات بوده اند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1402 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 11335

به "کمدینی عجیب از دنیای حیوانات، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمدینی عجیب از دنیای حیوانات، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید