یاری نظام مهندسی ساختمان اصفهان به خانواده مهندسان آسیب دیده از کرونا

به گزارش جعبه مهر، خبرنگاران/اصفهان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: سازمان نظام مهندسی با تشکیل ستاد مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با مصوب کردن و پرداخت یاری اقتصادی یک میلیارد ریالی به دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان، صندوق حمایت از اعضای سازمان را با موجودی 3 میلیارد ریالی راه اندازی نموده است.

یاری نظام مهندسی ساختمان اصفهان به خانواده مهندسان آسیب دیده از کرونا

جهت دریافت خدمات خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

غلامحسین عسکری در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای وظایف اجتماعی این سازمان برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان با افتتاح حساب صندوق حمایت از اعضا با مبلغ پایه 3 میلیارد ریال، آماده حمایت از خانواده های مهندسان آسیب دیده از ویروس کرونا شده است.

وی با قدردانی از کادر درمان استان، اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی با تشکیل ستاد مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با مصوب کردن و پرداخت یاری اقتصادی یک میلیارد ریالی به دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان، صندوق حمایت از اعضای سازمان را با موجودی 3 میلیارد ریالی راه اندازی نموده است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان همچنین ادامه داد: این سازمان آماده دریافت یاری های مهندسان خیّر به وسیله شماره حساب 5637061773 نزد بانک تجارت و شماره کارت 5859837006250514 به نام سازمان نظام مهندسی ساختمان خواهد بود.

وی در مورد اقدامات انجام گرفته در راستای یاری به مبارزه با ویروس کرونا، گفت: علاوه بر ارائه خدمات الکترونیک در سازمان به فعالیت های فرهنگی مختلف از جمله برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی، ارائه کدهای تخفیفی سایت های آموزشی و کتاب های الکترونیک، برگزاری جلسات مشاوره آنلاین جهت یاری به حفظ روحیه اعضا در دوران قرنطینه خود خواسته و انتشار محتوای آموزشی و فرهنگی، سازمان نظام مهندسی ساختمان براساس پتانسیل و اختیارات خود به حمایت از اعضا خود، پرستاران و پزشکان استان می پردازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: mehrbox.ir شناسه مطلب: 4755

به "یاری نظام مهندسی ساختمان اصفهان به خانواده مهندسان آسیب دیده از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری نظام مهندسی ساختمان اصفهان به خانواده مهندسان آسیب دیده از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید